Jump to content

l33t

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About l33t

 • Rank
  Newbie
 1. To nie ten sam problem, przeczytaj mój post jeszcze raz: W moim przypadku Ekran jest caly czas mały, nawet w Biosie. I nie robi sie ramka, tylko ekran jest po lewej stronie laptopa. Tak to wyglada, sorka za taką jakość. Ekran ustawił ię jak na zwykły monitor, i leży tak z lewej strony, a reszta jest czarna. Co jakies 2 dni zaskakuje normalna rozdzialka przy odpaleniu laptopa, tak sama z siebie.
 2. Wyłączyłem JoyBooka, i przypomniałem sobie że poczte miałem sprawdzić, więc znów go włączam i nie zwróciłem uwagi na rozdzielczość przy włączaniu sie notebooka, dopiero po załadowaniu windowsa zobaczyłem że coś jest nie tak. Co pierwsze to pomyślałem że przestawiła się rozdzielczość, to klikam prawy przycisk myszki daje włąściwości >> ustawienia >> szukam rozdzielczości dla Panoramy, ale nie ma żadnej, są tylko dla normalnego monitora. Więc restart laptopa i dalej nic. Czasami podczas uruchamiania się laptopa, wchodzi normalna rozdzielczość panormaiczna, ale przy nastepnym uruchominiu znów jest zwykła kineskopowa. Taka Panoramiczna rozdziałka zaskakuje raz na 2 dni. JoyBooka zakupiłem jakiś miesiąc temu w MediaMarkcie, więc jest na gwar., tyle że brak czasu narazie nie pozwala by podjechać z nim tam, no i jeszcze backup plików bym musiał zrobić.. (bez tego ani rusz oddawać do serwisu, już się o tym przekonałem) więc szukam jak narazie pomocy w sieci :]. Bo tutaj mogę zaglądnąć zawsze.
 3. Witam, mam problem z JoyBookiem R55E który polega na tym że wyświetlacz przestawił się z wyświtlania Panoramicznego na zwykłe (Jak na zwykłym kineskopie). I nie chodzi o to że wyświetla się tak w Windowsie, ale także gdy włączam JoyBooka (Bios). Klawisz FN+F3 (Pod którym jest narysowane przejscie z wyświetlania Laptop/TV) nic nie daje rozdzielczość dalej się nie zmienia. Ładowałem w Biosie ustawienia Defaultowe, i też nic to nie dało. W windowsie mam dostępne rozdzielczości tylko dla ekranów zwykłych. Ale tu nie chodzi o Windows poniewarz odrazu przy odpalaniu JoyBooka gdy widnieje napis: Benq, oraz gdy wchodzę w opcje Bios także ekran jest zwykły nie panoramiczny. Reinstalowałem sterowniki Windows'a itp.. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie, niech napisze. Szukałem na supporcie JoyBook.pl/.com/hp - benq/ W instrukcji :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.