Skocz do zawartości

Cah!r

Stały użytkownik
  • Postów

    46
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cah!r

  1. Mam takie pytanie, które szkoła jazdy są najlepsze w krakowie jeśli chodzi o kat.A ?
  2. W Krakowie na Kapelance niebieska Corvette C6.
  3. W Skawinie pod Krakowem Cadillac CTS, zjawiskowe autko. Niestety nie zdążyłem mu fotki cyknąć.
  4. Cah!r

    Wiejski Tuning

    http://moto.allegro.pl/item500835873_mazda_mx5_anglik.html przód masakra... edit: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7270450 100% wsi
  5. A w Kraku, Aston Martin DB9, kolega widział Vanquisha. A także KTM Duke 690, niesamowity! Ma piękny dźwięk.
  6. Kraków, hotel Sympozjum - Audi R8
  7. Cah!r

    Seriale

    @evocati, moze NipTuck? Film w stylu Californication
  8. Cah!r

    Dfi Infinity P965-s Dark

    Tak przyglądam się zdjęciu DFI i widzę 3-3pin i 1-4pin. Poprawcie mnie jak się, mylę. 4pin przy wtyczce EPS, a 3pin przy radiatorze nb i pod ostatnim pci.
  9. Cah!r

    Dfi Infinity P965-s Dark

    Dzięki. Jakbyś jeszcze na to pytanie odpowiedział to byłoby super [: Na stronie DFI pisze o 3 miejscach na wentylatory? I teraz nie wiem czy są 3 wentylatory + 1 procesora, czy 3 w tym 1 od procesora?
  10. Cah!r

    Dfi Infinity P965-s Dark

    Jest regulacja prędkości wentylatorów na tej płycie?
  11. Jest coś wiadomo bardziej o premierze, niż tylko Q3?;/
  12. Odświeżę i podczepię się pod temat. MSI P45 Neo2 Fr vs. Asus P5Q ew. P5Q-E Wiadomo coś o tym MSI, bo jak szukałem to nic, tylko na XS koleś na wersji Platinum, chyba to samo PCB wyciągnął 550mhz z E8xxx. W sumie interesuje mnie jak to mobo prowadzi pamięci i czy są problemy z wydajnością przy >500Mhz jak na poprzedniku. Myślałem na DFI DK P35, jednak koniec na 520-530Mhz na E8xxx nie zachęca, a w wersja P45 za droga nie znalazłem nic tańszego niż 450zł. MSI za 340zł bym wyrwał. Asus odpowiednio ok.330 i 400zł.
  13. Cah!r

    Super Talent?

    Odkopuję temat. Warto? Jest szansa, że to będzie GKX, a nie Promos, lub DQT? Czy może lepiej kupić Crucki na GMH?
  14. Witam, przejdę od razu do rzeczy i proszę o opinie nt. paru podzespołów. MOBO Zastanawiam sie na DFI P965-S Dark, gdyż kosztuje ~140zł z przesyłką. Tu mam rozterkę, czy opłaca się dołożyć prawie 200zł, do DFI na P35 DK? Czy będzie różnica w OC procesorów E2xxx, E4xxx, E6xxx, 7xxx. Na E8xx mnie nie stać. A może powinienem zastanowić się nad P45, vide Asus P5Q? Dodam, ze jedynym kryterium jest OC ;> PS, jestem w stanie dołożyć te 200-250zł, tylko interesuje mnie czy to przełoży się realnie na osiągi. Gdyż P965 >500Mhz wyciąga, gorzej z procem. RAM 2x1GB Super Talent DDR2-800 Cl4, według sprzedawcy na D9GKX! Kosztują ~160zł z przesyłką i tu pytanie, czy są lepszym wyjściem od starych Cruciali na D9GHM? Głównie interesuje mnie trwałość, bo Crucki długodystansowcami nie są [: czy to mit? Bo jak sie czyta o nich topic to padają jak muchy, przynajmniej niektórym. CPU Początkowo E2180 za ~170. choć celem jest E5xxx. VGA Najprawdopodobniej skuszę się na GALAXY GeForce 9600GSO ~280, jako ewentualność mam Gainward 8800GS ~256zł + S1. PSU Krótko, Corsair 450 VX vs. Enermax Pro88+ 385W. Ja skłaniam się ku drugiemu, ze względu na problemy z świerszczeniem Corsaira, które kiedyś występowały. Są one jeszcze? Dzięki za opinie, szczególnie w sprawie mobo. edit: dałem link do ramek, gdyż jak googluję to GKX nie są pewne ;/
  15. Cah!r

    Geforce GTX 260/280

    Czytając niektóre posty można dojść do wniosków, że GTX 980 jest bardzo dobrą kartą jeżeli porównujemy ją z kartami 2x tańszymi.
  16. To chyba jestem trzecia osobą która widziała to Lambo ;D Parę minut od wjazdu na obwodnicę Krk. A poza tym kawalkadę Ferrari 360 dokładnie 3 z logiem Martini i parę Bentleyów i jeszcze Corvette rocznik '97
  17. Faktycznie :unsure: Byłem tak oczarowany autkami, ze nie looknąłem na rejestracje :lol2:
  18. Niedawno wróciłem z wycieczki do Pragi i muszę powiedzieć, ze motoryzacyjnie to my jesteśmy krajem 3go świata <_< Cudeńka jakie spotkałem: Pontiac Solstice Lamborghini Gallardo Bentley Continental GT - ich naliczyłem chyba z 6 :rolleyes: Ferrari F430 Nowa Mazda 6 Buggy I wszelkie rodzaje Mercy, Lexusów, BMW, Porsche nawet nie wrzucam :wink: A w krk - Pontiac Vibe
  19. Może :) Był już wieczór, ciemno było i nie widziałem ;)
  20. Dziś w Krakowie jechałem sobie chwilkę obok czerwonej Mazdy RX-8 ;>
  21. Czarny Mustang w Krakowie jechał ul. Grzegórzecką, mignął mi nie zdążyłem na foce uwiecznić ;/
  22. Cah!r

    Monitor Do 1200zł

    W sirius za 999 z przesyłką jest. To ten?
  23. Na gazeta.pl jest filmik z wypowiedzią policjanta. Lekko irytujące jest jego podejście - postawmy radar, ale hopkę zostawmy...
  24. Jakbym widział siebie :) Poruszyłeś dość ważną kwestię, sam znam osobę, która w gimnazjum jechała na 1, dopy miała dzięki pomocy kolegów/koleżanek. Poszła do liceum, bo uwaga: "po zawodówce nic nie mam" :blink: po prostu żal... teraz albo nie przychodzi do szkoły i bo sprawdzian jest, albo bania za banią jak ktoś nie pomoże i nie napisze za nią. Inna znana mi osoba poszła do liceum profilowanego, bo ma liceum w nazwie, czyli musi być lepsze :mur: to jest ostatni rok liceów profilowanych bo to najgorszy syf jest, a poza tym nie ma chyba po tym nawet zawodu... :mur:
  25. @FatAlbert, nie możemy się zrozumieć :P Zdegenerowanie społeczne: kibol/menel/dres coś takiego. Olać szkołę - nie wiem jak to wytłumaczyć, może osobą, która potrafi zostać w gimnazjum lub mającą kłopoty z przechodzeniem z klasy do klasy w zawodówce na własne życzenie. IMO osoba leniwa nie jest tępa i mało inteligentna. Hary trafił w sedno :P Uważam identycznie, z tym przedmiotów których na maturze nie będę zdawał uczę się na tyle aby przejść, a te które lubię i/lub będą mi potrzebne muszę się uczyć aby dostać się i przetrwać na studiach. Oceny też nie są wyznacznikiem wiedzy, przynajmniej dla mnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...