Jump to content

De Futura

Stały użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About De Futura

 • Rank
  Uczestnik
 1. De Futura

  Audiotrak Prodigy Hd2

  Witam, Co sądzicie o tej ofercie : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=593792061 ? karta ma "op-ampy OPA2107AP".
 2. No to czym w takim razie podkręcać?
 3. Ponawiam :) Witam, zaaplikowałem fanfixa - i temperatura mocno spadła, wzrósł za to poziom hałasu - ale to jakoś przeżyję. Inna sprawa, że zniknęła mi opcja "Overdrive" - po prostu jej nie ma w Control Center...Jak ją odzyskać?
 4. Witam, zaaplikowałem fanfixa - i temperatura mocno spadła, wzrósł za to poziom hałasu - ale to jakoś przeżyję. Inna sprawa, że zniknęła mi opcja "Overdrive" - po prostu jej nie ma w Control Center...Jak ją odzyskać? Druga sprawa - do ile zalecacie podkręcić Radka 4870?
 5. To w takim razie co może powodować restarty?
 6. Corsair 750W chyba daje radę?
 7. Witam, jest posiadaczem Radeona 4870 (Sapphire). Karta jest niepodkręcona. Mój komputer zaczął się samowolnie resetować (w czasie gdy gram) - i pewnie jest to wina przegrzanej karty. Choć nie słyszę żadnych ostrzegawczych dźwięków. Jak temu zaradzić?
 8. Ponawiam pytanie :) Dzisiaj dotarł do mnie Radeon 4870 (Sapphire) i jak na razie jestem bardzo zadowolony, choc martwi mnie trochę temperatura (75-80 w Idle?). Zastanawiałem się, ile można z tej karty wyciągnąć (przynajmniej na standardowym chłodzeniu) ? Jaka temperatura uchodzi za bezpieczną? Skorzystałem z automatycznego dostrajania Overdrive (wyszło 780 rdzeń i 1090 pamięć). Zostawić na tym poziomie, czy próbować dalej? Jeszcze jedno - instalować Catalysta 8.7 (Beta) ? Jakieś hotfixy?
 9. Witam, Dzisiaj dotarł do mnie Radeon 4870 (Sapphire) i jak na razie jestem bardzo zadowolony, choc martwi mnie trochę temperatura (75-80 w Idle?). Zastanawiałem się, ile można z tej karty wyciągnąć (przynajmniej na standardowym chłodzeniu) ? Jaka temperatura uchodzi za bezpieczną? Skorzystałem z automatycznego dostrajania Overdrive (wyszło 780 rdzeń i 1090 pamięć). Zostawić na tym poziomie, czy próbować dalej? Jeszcze jedno - instalować Catalysta 8.7 (Beta) ? Jakieś hotfixy?
 10. O, dzięki - bardzo ładna cena.
 11. W porządku, przekonałeś mnie :) A Powercolor to dobra marka?
 12. Czy na pewno 260 jest słabszy niż Radek 4870? W niektórych grach tak, ale nie we wszystkich. Zaczynam mieć wątpliwości co kupić, tym bardziej, że : http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=13019
 13. No tak, ale jak to jest z tą wydajnością? W większości testów 4870 jest co najmniej tak samo dobre, ale bywa, że lepsze. A ostrzę sobie zęby na : http://www.allegro.pl/item396990415_powerc..._box_nowa_.html
 14. Witam, Chcę kupić Radka 4870 - ale mam pewne wątpliwości, rzućcie okiem na te testy : http://enthusiast.hardocp.com/article.html...W50aHVzaWFzdA== Skoro cena Geforce'a 260 ma spaść do poziomu 800 złotych, ty czy nie byłby to lepszy wybór? Jeśli nie, to jaki model tego Radka polecacie? (Powercolor, MSI, Sapphire, Gigabyte? Podkręcony czy nie?). Pozdrawiam.
 15. Czyli o dwa za mało. Te 3 martwe piksele (muszę ich bardzo dokładnie szukać) można przeżyć, ale ten zielony "hot" piksel naprawdę działa mi na nerwy. Próbowałem już "domowych" metod takich jak JscreenFix i nic z tego. Jakieś porady?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.