Jump to content

Fidel

Stały użytkownik
 • Content Count

  2043
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fidel

 1. Witam, Kupię referencyjne chłodzenie od ATI Radeon 5850. Może być sam wiatraczek byle by nie wył!!! Muj strasznie już wyje i ma wibracje. Pozdrawiam,
 2. No i właśnie wychodzi jakość opinii internetowych ekspertów. Czy co kupiłem jest super i lepsze od poprzedniego. Robi kawę a auto zaczęło produkować paliwo. Lepszy 3 letni goodyear wymoczony w plaku po golfie co wy... na autostradzie pościerany tu lepiej tu gorzej lekko wyząbkowany. Sprzedawcy tak samo polecają co mają a jak się ich podpytasz to wychodzi że swoją opinie wyciągają na podstawie tego że żadna nie wróciła. Tylko testy, niezależnych nie ma więc zostają te naklejki. Mimo że robione przez producentów to każdy nagina jak tylko może żeby mieć najlepszą ocenę. W ogólnym rozrachunku wychodzi na to samo.
 3. lepszy nowy chinol niż firmowa używka. Często są krzywo zużyte, auto potem ściąga itp. ADAC do kosza, opłacani przez koncerny, mieli przygotowane opony pod testy. Można się sugerować nalepkami a tam chińczyki wypadają czasami lepiej niż dwa razy droższe europejskie opony.
 4. na ASIC zarabiają producenci i ludki które kupują preorder i sprzedają koparke zaraz po otrzymaniu.
 5. jest kilka alternatyw do middlecoin. Chwile kopalem na wafflepool bo wychodziło najlepiej, miało fajny ukop ale teraz jak masa wiary się tam przeniosła to już jest średnio. Teraz kilka dni pojadę na middlecoin bo wydaje mi się że mają najwięcej btc z Mh z autopooli. Ogólnie ostatnio coraz słabiej idzie,
 6. Ja robiłem tak: https://bitcointalk.org/index.php?topic=31415.0
 7. mozesz od razu sprawdzić ile masz. Np tu: https://blockchain.info/pl
 8. zobacz czy transakcja jest w bloch chainie, jak tak to pisz ticket. Jak nie to baw się z portfelem, ja mam tak zamrożone 30k, nie chce mi sie tego na razie ruszać.
 9. raczej architektura. ASIC w preorderach zazwyczaj się nigdy nie zwracają w BTC
 10. jak sie przyjmie to wzrastac, jak nie to spadac. Generalnie przy takich shitowych walutach trudność dosyć mocno podąża za kursem.
 11. albo http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
 12. fast-pool dzisiaj caly dzien nie idzie. Maniakalny ile masz MH/s
 13. hashcows, middlecoin i coś tam jeszcze jest.
 14. można też kopać na auto poolach z autotradem. Kopią co się teraz opłaca i wypłacają już zamienione na BTC. Jak testowałem to wychodzi lepiej od samego LTC.
 15. Sorry za odgrzebanie tego tematu. Czy dam rade na DFI NF4 Ultra, uruchomić ATI 2 x 5850. Chodzi o koparke kryptowalut. Czyli bez CF itp. Same karty żeby działały. Trochę już wypadłem z tematu i nie wiem czy to ruszy. EDIT: Jak by ktoś szukał to działa, właśnie uruchomiłem tam 2 x 5850!!! Oczywiście bez CF itp, dwie niezależne karty
 16. BMW 528i 96r full znizek współwłaściciela - 405 zł. mbank Honda vtr 250 zero zniżek - 92zł Link4
 17. bateria za 1,5zł przetrwa max tyle co aku. Bo realnie mają po 1500 mah. A przy modelu na radio to już w ogóle.
 18. będzie udawał że zniknęło itp a pewnie schowa gdzieś na penie i za 25 lat będzie miał jak znalazł.
 19. Chyba że komuś zależy na solidnej obudowie a nie na plastikowym sh... którym jest 90% rynku w tym momencie.
 20. Fidel

  Wiejski Tuning

  pozdrawiam znawców którzy po zdjęciu zrobionym widelcem potrafią stwierdzić jakość lakieru. Naklejki feee, reszta fajna :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.