Jump to content

Snake73

Stały użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Snake73

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snake73

  Darmowe gry

  Destiny 2 za darmo na battlenecie do 18 listopada.
 2. "System Windows nie może uzyskać dostępu do \\localhost"
 3. Wiem o tym. Oba komputery są prawie cały dzień włączone.
 4. Witam. Chciałbym stworzyć domową sieć komputerową. Mam do dyspozycji 2 komputery ( Win 10 1803 ), router TL-WR941ND do którego są podpięte. Do jednego z komputerów jest podpięta drukarka Samsung ML-2165. Internet dostarczany jest za pomocą modemu kablowego Arris CM 820 także podpiętego do routera. Chciałbym aby ktoś krok po kroku wyjaśnił mi co mam zrobić abym mógł między dwoma komputerami udostępniać dane a także drukować. Na obu komputerach jest dostęp do internetu, gry wykrywają się jak chcę pograć po LANie. Z góry dziękuję.
 5. Pierwsza gra na komputerze - Nuclear Nick na Atari 800 XL rok 1986. A wcześniej to automaty wrzutowe tzw jednoręcy bandyci od około 1984 roku.
 6. Snake73

  Diablo 3

  Jak nie będziesz grał na sezonie to stracisz tylko tyle że nie zdobędziesz dodatkowej zakładki do skrzyni bo reszta zalet sezonu to kosmetyczne <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ły typu ramki do portretów. Dla mnie osobiście sezon zwykle trwa około tygodnia do momentu zdobycia osiągnięcia sezonowego Zdobywca za którego jest owa zakładka.
 7. Snake73

  Diablo 3

  Cały czas tracisz bo grasz tylko w podstawkę jak zrozumiałem (robisz tylko 60 poziomów). Kup RoS i gra zmieni się diametralnie.
 8. Snake73

  Diablo 3

  To PPC jeszcze żyje :)?
 9. Snake73

  Diablo 3

  Najlepsze z tego jest to że po zdobyciu pojawia się od razu też na non-season (nie trzeba czekać do konca sezonu).
 10. Snake73

  Diablo 3

  Artuditu miał raczej na myśli jeszcze jedną dodatkową zakładkę w skrzyni która się pojawia pod szóstą. Dostaje się ją za zaliczenie postępów sezonowych Zdobywca.
 11. Snake73

  Diablo 3

  Na wyższych griftach każdy laguje nie tylko WD. To normalnie jest kpina z graczy. Ciekawe jak sobie radzą na HC.
 12. Snake73

  Diablo 3

  Wydaje mi się że problem tkwi w tym że w grupie łatwiej zatrzymać / unieruchomić moby. Szaman support unieruchamia / powstrzymuje sztuczki elit crus ściąga wszystko w jedno miejsce a dh / wiz zabijają. Solo to jest po prostu niewykonalne.
 13. Snake73

  Diablo 3

  Jestem pełen obaw. Blizzard oszczędza na testowaniu więc taka ilość można by rzec rewolucyjnych zmian wygeneruje 3x tyle równie rewolucyjnych błędów / exploitów. Jak wiadomo PST służy jedynie do znajdywania słabych punktów tych zmian i potem jak najszybszego ich wykorzystania nim zostaną załatane.
 14. Snake73

  Diablo 3

  Po tej fali banów zniknęły u mnie 4 osoby z listy znajomych. Więc jednak to nie propaganda Blizzarda.
 15. Snake73

  Diablo 3

  Heh ja to mam ale w wersji ancient :). 563 dex 6cc 49cd premia 194%. Jedna z pierwszych legend jaka wypadła w 2.2.0.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.