Jump to content

mam5gram

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mam5gram

 • Rank
  Newbie
 1. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  Dzięki za jazde szczególnie powerslave. Nie wiem co jest ale rozłączyło mnie gdy wszedłem do wyścigu i koniec grania na dziś :wink:
 2. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  coś nie łączy też wyskakuje z tym practice
 3. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  nie widzę takiego servera :razz:
 4. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  No to może jakiś wyścig z ludźmi z PRS ?
 5. A ja się cieszę po cichu. Wątpię by z tego 5tego i tak mógł powalczyć o podium a tak liczę na więcej akcji być może kilka fajnych walk z innymi kierowcami.
 6. a jaki jest jakiś normalny sposób zdobycia tej broni najwcześniej?
 7. Gdzie najwcześniej można dorwać Dragunova?
 8. mam5gram

  Guitar Hero 3

  "Trzecia odsłona cyklu Guitar Hero, nosząca podtytuł Legends of Rock, zostanie wydana również w wersji na komputery osobiste – po raz pierwszy w historii serii. Do tej pory firma RedOctane wspominała jedynie o edycjach na konsole Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation 3, DualScreen i Wii. Konwersje na PC i Macintosh przygotowywane są przez firmę Aspyr Media, która od lat specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Amerykanie nie tylko stworzą pełnoprawny produkt, ale również opublikują go na rynku elektronicznej rozrywki. Guitar Hero III: Legends of Rock ma zostać wydany jesienią bieżącego roku, dokładny termin premiery nie jest w chwili obecnej znany. Komputerowa wersja gry Guitar Hero III: Legends of Rock zawierać będzie przeszło siedemdziesiąt utworów, rozbudowany tryb zmagań wieloosobowych, ukryte materiały bonusowe, które odblokujemy w trakcie rozgrywki. Szczegółowe informacje dotyczące specjalnych kontrolerów w kształcie gitary, które są znakiem rozpoznawczym serii od początków jej istnienia, uzyskamy w późniejszym terminie." http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36504
 9. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  No w końcu zszedłem poniżej 2.15 mój czas to 2.14.975.
 10. mam5gram

  Bmw M3 Challenge

  Tyle to ja z asystami nawet nie moge zrobić :/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.