Jump to content

l33tno0b1n

Stały użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About l33tno0b1n

 • Rank
  Uczestnik
 1. l33tno0b1n

  Crysis

  A czym się niby różni fiyka pod DX10? W DX9 też można ścinać drzewa i rozwalać całę wioski
 2. l33tno0b1n

  Crysis

  W recenzji pisałeś, że nie używa AI kolby a później włączyłem gre i dostałem 2 razy kolbą.
 3. l33tno0b1n

  Crysis

  Pewnie stwierdzili, że skoro nawalasz bzdety na forum to po co w ogóle mają do Ciebie strzelać :lol: Nie wiem co Ty masz ale u mnie AI działa normalnie.
 4. l33tno0b1n

  Crysis

  Ale ten czołg jest tylko w mapie multi :/ A ja bym sobie nuke walnął na mapie z single :D
 5. l33tno0b1n

  Crysis

  To tak jak mi : / BTW jak zrobić nuke! ?
 6. Tak tym bardziej, że testy były robione bez podkręcania :) "Single Card Tests, Power Consumption Tests * Intel Core 2 Quad Extreme QX9650 (3GHz, 333MHzx9) * Asus P5E3 Deluxe Wifi-AP/N * Corsair Dominator PC3-1800C7D 2GB Kit (1333Mhz, 7-7-7-20) * Inno3D Geforce 8800GT (600/1500/1800Mhz) * Inno3D Geforce 8800GTS 640MB * Inno3D Geforce 8800GTS 320MB * Asus Geforce 8800GTX 768MB" To już wiem, czemu prezydenta ostatnio nie widać pewnie siedzi w pałacu i doszukuje się masonów i oligarchów którzy chcą nam sprzedać 8800GT
 7. l33tno0b1n

  Crysis

  Crysis i 8800GT
 8. l33tno0b1n

  Crysis

  Z kolby dostałem właśnie 2 razy więc lepiej do nich nie podchodzić. Gdy włączymy niewidzialność i mamy włączoną latarkę to zaczną do nas walić. U mnie wystarczy z 200m strzelić i żołnierze już się chowają i reagują.
 9. l33tno0b1n

  Crysis

  Wie ktoś jak w Edytorze dodawać zwierzęta i ludzi? Jak dla mnie poziom Delta mógłby być trudniejszy :razz: Ale cieszę się, że poziom trudności nie robi z przeciwników Aimbotów jak to jest w CoD4 :lol: W dżungli Koreańce są trudno widoczne kamuflaż jest niezły. @MaZZeo no widzę muszę sobie odpuścić bo się z Tobą dyskutować nie da odbierasz wszystko jako ataki. A mi się podoba klimat i gameplay i to moje zdanie. Ja się będę śmiał jak GOTY dostanie super skrypt aka gramy za Ciebie czyli CoD4 albo sprzedawany w krótkich episodach za nie mały hajs Episode Two :wink:
 10. l33tno0b1n

  Crysis

  Ty argumentów nie masz ja tylko chce podyskutować a nie krzyczeć, że Crysis lepszy i kropka. Widzisz w nieliniowych grach można stać pod drzewem i narzekać a można lecieć z nożem i wykosić całą wieś więc wydaje mi się, że to jak wygląda gameplay głównie wygląda od gracza. W CoD4 o to jak przebiega rozgrywka zadbali programiści skryptem na skrypcie. W Half Life 2 nie widziałem tak ładnych powiek, takich spojrzeń i deformujących się policzków no ale może ślepy jestem. @Nierealny no na horyzoncie GoW i BiA które być może w końcu pokaże jakieś duże obszary. Same świetne gry tej zim
 11. l33tno0b1n

  Crysis

  Tak liniowe do bólu, z nie za dobrą fabułą jak to w FPSach jest Cool i Elo ( tak na poważnie to Halo 3 nie wnosi niczego nowego do gatunku a jako, że grałem w H1 i H2 to H3 nie pokazało nic nowego). Akcja widzisz ja jakoś sobie potrafię tą akcję z organizować. Przed chwilą walczyłem 20 minut z wioską pełną koreańców oczywiście na najtrudniejszym poziomie tyle akcji nie dało mi łącznie Halo 1 i 2. Może po prostu nie potrafisz grać gdy programiści nie prowadzą za rękę ? No ale to moje zdanie argumenty takie. Nigdzie nie widziałem lepszego AI ( to w FEAR latało jak baletnice tutaj potrafią flanko
 12. l33tno0b1n

  Crysis

  Halo baaaardzo ambitny FPS : ) Co ma takiego złego gameplay? To, że nie można lecieć przed siebie wąskim korytarzem i nawalać do masy wrogów? Ja wole zrobić misję po "swojemu" co sprawia mi o wiele większą frajde a nie jak w Halo, że za każdym razem wygląda to tak samo. Tutaj czasem się poskradam czasem zrobię ostrą rzeź a czasem myknę bokiem. Czego Ty się spodziewałeś po FPSie? Miliona ludzi na serverach, tysiąca przedmiotów i umiejętności ? To jest FPS zrobiony bardzo porządnie.
 13. l33tno0b1n

  Gta 4

  Tyle, że GTA od 3 miało wyjść tylko na konsole a zawsze wychodziło na PC mimo, że R* nic o tym nie mówiło.
 14. l33tno0b1n

  Crysis

  To się nazywa Deapth of Field ; ) Efekt który naśladuje niemoc naszych oczu. Jak patrzysz w celownik to po bokach też za dużo nie widzisz :wink:
 15. l33tno0b1n

  Crysis

  Ktoś tam pisał nic nowego TAK NIC NOWEGO ALE! Nie jest to skrypt na skrypcie jak w CoD4 i nie ma też takiej liniowości jak np w HL2. Jak dla mnie gra jest świetna. Jak ktoś chce akcje to bierze speed wpada do wioski rzuca granatami, dechy i blachy latają akcja jest szybka koreańce zachodzą z każdej strony jak ktoś woli się poskradać to włącza niewidzialność i załatwia po kolei tak by nikt nie widział. Gameplay zależy od gracza ja jestem przyzwyczajony do nieliniowości i potrafię sobie zrobić niezłe akcje krótko mówiąc jestem w raju. Co do Fizyki MIAZGA! Kilka granatów i wybuchów samochodów i w
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.