Skocz do zawartości

lejm

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia lejm

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. lejm

    Foxconn P35a / P35a-s

    @świeŻak007: Wylacz c1e i speedstep'a w biosie, to cpu-z tez bedzie dobrze pokazywal. Po prostu mnoznik ci sie obniza jak procek nieuzywany jest.
  2. lejm

    Foxconn P35a / P35a-s

    tzw. any key. :P
  3. lejm

    Foxconn P35a / P35a-s

    Da sie wlaczac z klawy (mam na ps2), z myszy podobno tez (mam na usb lecz nie trybi) w biosie - w power management features - ustaw "enable kb ms wake from s5". Nie zadziala to jednak w przypadku, gdy odlaczysz zasilanie od plyty - tylko z tzw soft off. ps. przydaje sie czasem poczytac manuala.
  4. lejm

    Foxconn P35a / P35a-s

    Jezeli chodzi o pll plyty, to sam chcialbym wiedziec, wydaje mi sie, ze to ten uklad, na ktorym pisze "FOX ONE". W setfsb rowniez dziala ten ICS9LPRS509HGLF i daje sie krecic, ale tutaj odczyty mhz juz zupelnie odbiegaja od rzeczywistosci, dlatego radzilbym posilkowac sie CPU-Z. Nie slyszalem natomiast o mozliwosci zmiany dzielnika spod windy, wiec pozostaje ci tylko ustawic go w biosie tak, abys mial jeszcze zapas mhz na pamieciach do krecenia clockgenem/setfsb.
  5. lejm

    Foxconn P35a / P35a-s

    Clockgen dziala, trzeba wybrac ICS 9PLRS509 - co prawda zle pokazuje mhz w pll control (mniej o jakies 6 mhz u mnie), ale da sie krecic.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...