Jump to content

KamilFan

Stały użytkownik
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

KamilFan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podpinam do (chyba wzmacniacza) tego urządzenia co jest pokrętło. Głośniki nawet jak nastawię na duży poziom głośności to nie trzeszczą ani nic, natomiast słuchawki przy 65 już mają problem. Gdy podpinam do komputera (z przodu) i w odtwarzaczu dam na full to głośność jest w miarę okej, ale no mogłoby być głośniej.... Podpinająć do głośników, mogę zwiększyć głośność muzyki no ale właśnie zaczynają się wariację. Czytałem coś o tzw. wzmacniaczu słuchawkowym, który ma za zadanie zwiększyć moc i oczywiście poprawić odbierane dźwięki (tony niskie, wysokie, ogólnie całą wydajność). Może zaopatrzyć się w coś takiego ?? Mam takie głośniki:
 2. Witam, mam słuchawki Creative Aurvana Live!. Jakiś czas kupiłem sobie głośniki Modecom microlab Mc-2150. Głośniki grają świetnie ich max głośności wynosi 80. Mogę dać na full i dźwięk jest bardzo dobry. Problem w tym, że podpinając do nich słuchawki, dźwięk tak przy 65 zaczyna być zniekształcony :/ nie tyle co głos, ale muzyka. Tak jakby zaczynała trzeszcześć, pierdzieć, basy w szczególności wariują. Słuchając na słuchawkach, poziom 65 wcale nie wydaje się na maxa głośny, a one już jakby nie dają rady. Można coś z tym zrobić ?? czy lepiej kupić inne słuchawki.
 3. No to zainstalowałem, ale nie działa. http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/hdmi_xp.aspx O to będzie dobre ?? Ja zainstalowałem wszystko z płyty co mam to karty, no i dźwięku nie ma, więc może muszę co innego pobrać.
 4. Witam. Mam karte graficzną radeon x 3600 HD. Zawsze do dźwięku używałem Realtek Ac97 Audio, jednak słyszałem że mogę użyć sterowników z ATI. Zainstalowałem wszystkie sterowniki karty graficznej, no i pojawił się również sterownik dźwięku ,, ATI HD AUDIO Rear output''. Jednak dźwięk w komputerze mi nie działa... Czy ktoś wie jak zainstalować poprawie ten sterownik ??
 5. Ven_1002&DEV_AA20&SUBSYS_....... coś takiego mam
 6. a skąd mam to wziąć. Wszystko to co mam na płytach już zainstalowałem. Xp Home Edition Athlon 64 3000+ 512 ramu płyta główna Asus A8N-E
 7. Hej, od dłuższego czasu jak wejdę w menadżer urządzeń mam wykrzyknik przy PCI Device. Nie mam skąd tego zainstalować. Mam płytę główną Asus A8N-E. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu sterownika byłbym wdzięczny.
 8. No okej, ale działało jeszcze miesiąc temu... Nie wiem co się stało. Tak nagle się to stało. Zainstalowałem dysk wymienny, Deamon żeby grać w grę i może dlatego coś się schrzaniło ??.
 9. Tutaj daje screen. Jakby ktoś mi mógł znaleźć to co mam zainstalować, to byłbym wdzięczny. Płytę główną mam chyba Asus bodajże... ????
 10. pobrałem program Driver Updater Pro. I on mi niektóre rzeczy zaktualizował, ale zaznaczył na czerwono kontroler PCI IDE. Gdy wziąłem nacisnąłem informacje, podaje mi że mam wersje z 7/1/2001 roku, a jest wersja juz z 4/24/2006. Ale nie wiem jak to zaktualizować. Wszedłem w menadżer urządzeń, naciskam aktualizuj i nie chce się....
 11. tak mam Deamon zainstalowany. Dysk wirtualny do gier, chyba DVD. Chce to usunąć właśnie ale nie wiem jak... Ok odinstalowałem, i dalej to samo... Tutaj daje screen, to się pokazuje , jak dochodzi do 5% nagrywania...
 12. Hej. Mam nagrywarkę CD, i ostatnio nie chce nagrać mi żadnej płyty. Kupiłem dzisiaj czyste płyty, chce nagrać film, dochodzi do 5% i pisze że zapis nieudany. Używam Nero7. Nie miałem wcześniej takich problemów. Zainstalowałem na nowo Nero7 i dalej to samo....
 13. Hej ostatnio sporo czytałem o odtwarzaniu filmów DVD na komputerze. I większość pisze że najlepiej odbierać w odtwarzaczu dvd w TV. ,,Odtwarzanie DVD nie wydaje się być trudną czynnością - jeżeli posiadaliśmy już PC z napędem DVD wiemy że nie ma z tym większych problemów. Ponadto, musimy przyznać, że filmy oglądane na komputerowym monitorze nie prezentują się najokazalej. Lepiej jest oglądać je korzystając z domowego odtwarzacza DVD podłączonego do telewizora. '' Dlaczego ?? No fakt, jak włączę DVD w kompie, mam monitor LCD w którym obraz jest dokładniejszy niż obraz w TV CRT to obraz wydaje się taki słabszy, widać czasem jakieś piksele itp, w tv tego nie ma. Da się coś z tym zrobić, czy po prostu tak jak pisze wyżej w kompie nie najokazalej jest obraz z DVD (mówię o oryginalnym dvd)
 14. Udało mi się już ściągnąć ten przeplot w ffdshow! . Tylko teraz jak ściągnąłem ten przeplot, to mam wrażenie że widać na tych video więcej pikseli itp Może tak ma być nie wiem, skoro były paski, to jak ściągnąłem to się pokazały piksele . Sprawdziłem nie kodując tego mpeg2 przez ffdshow, jaka jest jakość (bo jak nie koduje ffdshow to nie ma tych pasków) no i jest bardziej video takie rozmyte. Jak włączyłem w ffdshow mpeg2, to już tak rozmyte video nie było, no a jak zdjąłem ten przeplot to jakoś tak więcej pikseli mi się wydaje... No ale może dlatego że ten ffdshow jest dokładny, i jak video nie było kodowane to było rozmyte bardziej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.