Jump to content

stolara

Stały użytkownik
 • Posts

  1533
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

stolara's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

15

Reputation

 1. tak, wiem o braku czujnika oświetlenia w e460. Dobrze mi się wydaje że lepiej lumie 520 niż 530?
 2. Co szukać w okolicach 300 zł nowego/używanego? wymiary max. 120 x 65mm jak najlepsza bateria system bez znaczenia brak ochoty na zmiany softu, więc jeśli android to 4.3+ brak zamulania systemu gry/śmieci społecznościowe są bez znaczenia Na szybko lumia 520 i LG L5 II e460. Znajdzie się coś jeszcze? Ktoś mi powie jaka wersja androida jest na L5 II e460 ostatnią oficjalną - ewentualnie gdzie to sprawdzić? Czy 512MB jest wystarczające do androida by nie zamulał?
 3. Aktualizacja firmware by może coś dała bo widzę że masz stare - pobierz tutaj Przeszczep elektroniki z innego dysku, może to ona szwankuje?
 4. W przypadku HDD nie zawracaj sobie głowy transferami. Spokojnie możesz używać HDD z SATA 2 od Intel. Dysk 3TB musi być sformatowany w GPT, w przeciwnym wypadku podejrzewam że system nie obsłuży całej jego pojemności. Tu masz poradnik o RAID
 5. Co? Idź z płytą i starym procesorem do kogoś kto się zna i powiedz by wgrał bios do płyty. Sterowników żadnych nie potrzeba.
 6. Jeśli wiesz jak to zrobić to nie będzie problemem. Ta płyta ma opcję Q-Flash więc jej możesz użyć.
 7. Strzelam, że masz bios który nie obsługuje ivy bridge. Wersje biosu znajdziesz np: w programie cpu-z zakładka "Mainboard"
 8. Kable od front panelu powinny być w zestawie z obudową. Dla spokoju możesz sobie przejrzeć testy/recenzje danej obudowy i zobaczyć czy tak jest faktycznie. Jeśli płyta ma złącze do front panelu USB 3.0 i poprawnie podłączysz to powinno działać. Tutaj masz info odnoścnie WD Red 3TB - temat Więcej nic nie pomogę. Podłącznie pod SATA 3 od Marvell będzie skutkowało niższym transferem danych w porównaniu do SATA 3 od Intel. Ma to duże znaczenie przy szybkich SSD.
 9. W dodatku masz stary firmware w dysku, co też mogło doprowadzić do problemów. http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/213891en
 10. Nie prościej jest bootować z wybranego dysku w zależności który system chcesz mieć uruchomiony? Możliwe że masz jakiś skrót klawiszowy do boot menu i byś wybierał dany dysk. Coś w stylu: F12
 11. Zobacz ten: http://www.sendspace.com/file/pvj6b9
×
×
 • Create New...