Skocz do zawartości

kocioł

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kocioł

  1. witam wszyskich potrzebuje odblokować dwa porty 2078(SSL)i 2077(no-SSL), potrzebne mi to jest na utworzenie dysku sieciowego z serwera, próbowałem już to odblokowywać wy firewall ale nic, może coś źle robie. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak to dokładnie zrobić. Windows xp sp2 pozdr.
  2. Dzięki kolego pomogło. Ciekawa sprawa z tym, pewnie jakies sterowniki muszą kolidować z czymś. pozdr.
  3. Faktycznie zapomniałem o zworce, po odblokowaniu zrobiłem nowy test. Jeżeli chodzi o te opóźnienia to sie niezmieniło, nadal mysli przy otwieraniu, nie mam pojęcia od czego to może być na starym tak nie miałem. HD tach:
  4. witam wszystkich, dysk nowy dopiero co kupiony tak jak i pozostałe podzespoły, instalacja systemu i sterowników przebiegła bezproblemowo, potem ze starego dysku zgrałem kilkadziesiąt giga danych, kopiowanie tez przebiegło prawidłowo, mam utworzone 3 partycje. Problem polega na tym, że gdy otwieram jakiś folder niezależnie od rozmiaru, lub partycje mam czas zwłoki z 2 sekundy. Dzieje sie to losowo czasami otwiera sie odrazu czasami mysli i to, że otwierałem ten folder 10 razy nie ma wpływu, otwieram inny powracam do tego i to samo(choc niezawsze jak mu sie zachce). Jeżeli ktoś spotkał sie z takim problemem lub wie o co chodzi prosiłbym o porade. pozdr. Mój konfig to: AMD Athlon 64 X2 4200+ Asus M2N-SlI Deluxe 2x1Gb Kingston Geforce 8600Gt Palit Sonic+ Segate 250Gb Baracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły,1talerz) Chieftec 500w Windows Xp SP2 Test w HD TACH :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...