Jump to content

pioras

Stały użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pioras last won the day on April 25 2010

pioras had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About pioras

 • Rank
  Uczestnik
 1. W takim razie może zmień Adobe Audition np. na Sony Acid? (wersja Sonic Foundry Acid 4.0 działa nawet pod windows 7)
 2. Słychać dźwięk, przy nagrywaniu ASIO. Trzeba tylko odznaczyć wyciszenie dla tego kanału w tym nieintuicyjnym, nieergonomicznym panelu music creation.
 3. Zapraszam na mój portal: Wyreklamowani.pl Wyreklamowani.pl - Daj się wyreklamować! Zasada jest prosta: 1. Wchodzisz i oglądasz nowe reklamy na stronie głównej lub w kolejce. Śmiejesz się, zachwycasz, dziwisz się... zależnie od kategorii, którą w danej chwili przeglądasz. 2. Jeśli masz taką ochotę to rejestrujesz się i oceniasz reklamy, tak żeby inni użytkownicy wiedzieli, które warto obejrzeć a których nie. 3. Jeśli lubisz wyzwania i uważasz, że jakiejś reklamy brakuje... rejestrujesz się i dodajesz spot telewizyjny. Jeśli trafi na główną stronę to znaczy, że Twoja reklama spodobała się innym! Spoty telewizyjne zostały podzielone na kategorie, ponieważ ciężko ocenić reklamę pod względem całości wykonania. Jedne nas śmieszą, inne zaskakują a jeszcze inne zachwycają efektami specjalnymi. Są również takie, które nas po prostu żenują...
 4. program musi mieć zaimplementowaną obsługę ASIO, widocznie addictive drums ma
 5. sam sobie odpowiedziałeś na pytanie; winny jest foobar, załóż temat lub znajdź temat foobara i tam się spytaj jak włączyć ASIO
 6. Proponuję sprawdzić kable lub wzmacniacz czy nie był "klepany", jak mój Marantz kiedyś. Jest różnica między x-fi a live i to spora, zarówno nagrywanie jak i odtwarzanie (mam 2 razy live, różne wersje tzn. w różnych latach produkowane). Sprawdzone na Infinity Alpha 50 + JBL LX2000 SUB + Pionner vsx916 + 1,5 bi-amp + toslink jakiś trochę droższy, ale wiadomo na live, też się muzyki spoko posłucha :) Update: Wygląd forum możesz dostosować sobie w profilu :) a co do muzyki to nie mam aktualnych badań słuchu hahaha, jakieś jaja sobie robicie na tym forum :D
 7. Foldery mają to do siebie, że da się ustalić ich położenie (wyjątkiem jest mój komputer, panel sterowania...) W związku z tym mógłbyś opisać szerzej swój problem.
 8. W jakiej lokalizacji jest ten folder?
 9. SyncToy pod Windowsa, FreeFileSync pod Linux, pod MacOS nie znam
 10. Zgodnie z teorią nic się nie stanie z pozostałymi partycjami. Aczkolwiek zawsze istnieje ryzyko pomyłki lub zaniku napięcia w sieci czy czegoś podobnego i zaleca się utworzenie kopii zapasowej ważnych danych.
 11. "Model kolorów" dla urządzenia... monitora :) na google bez problemu znajdziesz jak to zmienić. Częsty błąd/feature w przypadku monitorów Samsunga.
 12. Ja bym raczej stawiał na przerabiany system. Może jakieś nieoficjalne spolszczenie. Programy do porządków w Windowsie... powiedzmy zaznaczona opcja: zablokuj pulpit, i tym sposobem nowo tworzone skróty znikają po restarcie. Sprawdziłbym takie rzeczy najpierw.
 13. Jeśli to prawda: "Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)" to nie wykonałeś nawet pierwszego kroku w celu rozwiązania problemu. Pierwsze co się robi w przypadku pojawienia się problemu to aktualizacja oprogramowania.
 14. Audio to chyba najbardziej subiektywny element. Nie liczyłbym na obiektywną odpowiedź w postaci jakiś testów itp. Najwięcej zależy od zastosowania. Jeśli nagrywasz dźwięk to ASIO się przyda, a na zintegrowanej tego nie uświadczysz. Jeśli tylko rozmawiasz na Skype itp. to już może niekoniecznie ASIO, ale dobre podbicie się przyda (jeśli nie masz miksera czy przedwzmacniacza). Jeśli grasz w coś co wykorzystuje OpenAL to najlepiej zainwestować w Creative i to chyba Gamer i wyższe modele. Jeśli masz dobry amplituner z wejściami optycznymi to fajnie by było mieć w karcie dźwiękowej wyjście toslink (optyczne, osobne). Przykładowo Creative Gamer tego nie ma, za to gorszy X-fi 5.1 usb już ma. Dzięki temu po 1 kablu możesz przesłać wszelkiego rodzaju wynalazki pokroju Dolby Digital i zamiast 5 kabli dla każdego z głośników (czy tam 3-4, bo niektóre podwójne) to masz 1 kabelek i żadnych start na jakości. Jak widzisz musisz zadawać bardziej konkretne pytania: np. "czy grając w COD w stereo, na głośnikach komputerowych 20W usłyszę lepsze eksplozje?" Przykładowo odpowiedź: "nie i to nawet na karcie dźwiękowej za 900 i więcej zł"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.