Skocz do zawartości

kamilo23

Stały użytkownik
  • Postów

    4848
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilo23

  1. a dobrze wgrałeś sterowniki do ide nie jestem pewien czy do neforce 3 też są sterowniki ide sw :mur: :mur:
  2. Chyba ten system przecież został napisany z myślą o użytkownikach AMD 64 B)
  3. A czy przyczyna tego to starzenie sie monitoru :mur: :mur:
  4. Możesz zapodać jaką stronke i przynajmne jakąs twoją grafike :D :D
  5. a jakim programem robisz flash bo mi ten binflash coś się pierniczy :mur: :mur:
  6. dzięki :D :D :D :D
  7. Cholera to ja popełniłem bład :mur: :mur: :mur: późno było treaz dobiero się kapnołem , oczywiście chodzi mi o chłodzenie na chipisecie ale gafa ze mnie :zonk:
  8. Moje pytanie ile masz kasy skoda mozę być bo najmniej pali i silnik spoko, :D
  9. Mam moitor jak w sygnaturce ma on z 5 lat :D :D i zauwazyłem na nim małe 4/ 5 pasków są dopiero widoczne na czarnym tle , aby je zauwazyc trzeba się dobrze przyjżeć :mur: :mur: Mają kolor biały , i tu się rodzi moje pyanie co to mozę być ? :cry: :cry:
  10. Jeżeli się pomyliłem albo cośźle napisałem to mnie popraw a nie sioę śmiejesz ze mnie :mur: :mur:
  11. kamilo23

    Pci- Czy Agp

    ostatnio jestem troche do tyło jeżeli chodzi o świat techniki komputerowej ale to się zmieni mam wreszcie internet po 5 latach :D :D :D i mam pytanie czy tak na prawde warto iwestowąc w te nowe gniazdo czy nadal w aGP i czym się róznia oraz o co chodzi z tym 16x i 4x na te gniazda bo płyty główne mają kilka takich :mur: :mur:
  12. nie wiem jak wy ale mnie strasznie na tej stronie forum drażni :angry:
  13. Ten system nadaje się tylko pod procesory AMD 64 dobrze myślę :mur: :mur: :mur:
  14. Jaki najlepszy radiator albo wiatraczek na NB i SB ( na SB to chyba tylko przykleić bo inncyh możliwości jak zamotować to nie ma) :mur:
  15. Podajcie jakieśnamiary na dobre video z Trance Energy 2005 na osiołku jest ale zdymany dzwięk :mur: :mur:
  16. kamilo23

    Co Lepsze

    Dokładnie mam takiego cichy i jest po prostu the best, miałem codegena shita 300W (można spekulować) i za chiny nie mogłem pod[piąc drugiego dyku komputer nie wstawał :mur: :mur: :mur: zdenerwowałem sięi kupiłem tagana no wsio nawet nie pierdnał (odpukać) aby było tak zawsze :D :D
  17. Nigdy się nad tym nie zastanawiałme ciekawe pytanie :D :D
  18. A oglądał ktoś filmy z seri New WORLD Disorder Kranked Jak nie to polecam Królestwo niebieskie fajny był film nie to co Aleksander czy Troja :mur: :mur:
  19. No nie stey wzceśnie jtez to znalazłem ale tam nie było tego co by mnie interesowało :mur: :mur: :mur:
  20. Szukam biosów do Neca moga być nie orgilanlne ale żeby były sprawdzone :mur: P.S używałem szukajki ale nic nie znalazłem a po 3 to nalezy coś z nią zrobić bo do niczego się nie nadaje
  21. a jakies wasze inne propozycje co do obudowy aby w niej się spokojnie ,mógł zmieścić też coller Arctic Cooling Freezer 64 :mur: chodzi mi jużo inną platforme
  22. kamilo23

    Kac :?

    absolwent - taki sobie luksusowa good i żoładkowa też finlandia the best soplica bleeeeeeeeee absynt zaje fajnie jest jazda JA też wole browary ZYWIEC ale także koniaki :-P :D
  23. Ja mam i jestem zadowolony
  24. kamilo23

    Kac :?

    Ja na kaca stosuje 1) Klin odpada bo jak usłysze słowo alkohol (to zaraz zrobie twixa) :cry: 2) Zielona herbatka 3) Woda niegazowana 4) Cały dzień śpię :mur: I co najważniejszego sięnauczyłem na swoich błędach NIGDY ALE PRZE NIGDY NIE MIESZAM PIWA WINA I WÓDKA ..... :mur: :mur: :mur:
  25. Dzieki masz u mnie 0,75 Finlandia :D :D :D A możesz podac jaki najlepszy flasciach!ący program do biosu z pod systemu :mur: :mur:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...