Jump to content

ArreatPL

Stały użytkownik
 • Content Count

  348
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Negatywna

About ArreatPL

 • Rank
  Uczestnik
 1. To nie jest tak jak w biedaczkowej Polszy że Seagate na nas leje i zostawia kwestię dostaw i dystrybucji bez żadnego wpływu ani regulacji, czyli firmom trzecim, a Seagate ma swoją sieć w EU i wpływa na ceny. A że polaczki-biedaczki będą mieć 20tyś HDD w zapasie i tylko skorygują cenę zgodnie z ceną rynkową, mimo nabycia po starej cenie, to nic takiego wielkiego się nie stało. Więc absolutnie : primo, spekulacja nie jest złą rzeczą, secundo nikt absolutnie nie nadużywa sytuacjii rynkowej.
 2. Aby pokryć straty. Aby nie doprowadzić do sytuacji że banda cwaniaków bierze mnóstwo dysków, wykupując przez to zapasy a potem spekuluje nimi, a producent tylko rozkładałby dłonie.
 3. @Patrick : A jak oczy? Zainteresowałeś mnie strasznie tym modelem, bo mój LCD strasznie szybko męczy moje oczy, a z kolei CRT jest za mały. (ahh, płaski 24" CRT! dla grafików) Czy monitor dalej zachowuje swoje zalety przy niskiej jasności?
 4. PIC dla OPa : o te limity chodzi. Also : używaj uTorrenta. Jeśli porada nie zadziała, pokombinuj z ustawieniami uTP/szyfrowania
 5. Ilość połączen naraz prawdopodobnie Ci blokuje możliwości Twojego łącza. Ustaw 200/200 i sprawdź czy jest lepiej.
 6. Miałem to samo na Win7. Pomógł mi tylko format - i to piratem. Nikt absolutnie nie wiedział co jest dokładnie przyczyną. Router chłodny, podzespoły chłodne, dysk twardy nie zajęty, antywirus nic nie robił - a dopiero za którymś f5 dopiero się strona ładowała. Formatuj.
 7. ArreatPL

  Diablo II

  Napisz do CDP / Przejdź się do MediaMarktu. IMO to drugie, ale kto ich wie ;] Może sam sobie kupie, jako że siostra mi zgubiła.
 8. ArreatPL

  Diablo II

  Tak. W wyniku zawirowań wydawniczych, Blizz-Acti nawiązało współpracę z LEM-em który to wydał SC2 i WoWa. Ostatnio CDP podpisał umowę z Blizzem i ponownie CDP stało się wyłącznym dystrybutorem Blizza na Polskę. Więc wróciło D2, W3, SC1 i inne ;] Ale WoW został LEMowi, a SC2 to nie pamiętam. Ale tak, to "nowiutkie" wydania ;] EDIT : http://www.benchmark.pl/aktualnosci/CD_Projekt_znow_jest_wydawca_gier_Blizzarda-36615.html ;] enjoy - D2 is back!
 9. Mi chodzi o sensor i tracking - czy któraś z nich jest lepsza
 10. Panowie, mam problem jaką myszkę kupić - dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc. A4Tech X-747 XGame Laser OSCAR Blue Fire - laserowa, przewodowa, USB, czarna - Myszy i podkładki na Arest.pl A4Tech XL-730K - laserowa, przewodowa, USB, czarna - Myszy i podkładki na Arest.pl Mam dylemat pomiędzy tymi dwiema myszami, dodaję iż chciałbym zakupić w areście. Pomóżcie!
 11. ArreatPL

  Szukam Gry!

  Nexuiz 2.5.2 Tremulous 1.1
 12. Panowie, mam budżet 300zł na głośniki - cel to głównie odsłuch muzyki, w związku z tym raczej proszę o zestaw 2.0 ewentualnie 2.1. I co myślicie o karcie dźwiękowej na USB? Może jakiś zestaw właśnie karta audio + głośniki, bo się nie oszukujmy że zintegrowane mają znośną jakość dźwięku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.