Jump to content

ArreatPL

Stały użytkownik
 • Posts

  348
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ArreatPL

 1. To nie jest tak jak w biedaczkowej Polszy że Seagate na nas leje i zostawia kwestię dostaw i dystrybucji bez żadnego wpływu ani regulacji, czyli firmom trzecim, a Seagate ma swoją sieć w EU i wpływa na ceny. A że polaczki-biedaczki będą mieć 20tyś HDD w zapasie i tylko skorygują cenę zgodnie z ceną rynkową, mimo nabycia po starej cenie, to nic takiego wielkiego się nie stało. Więc absolutnie : primo, spekulacja nie jest złą rzeczą, secundo nikt absolutnie nie nadużywa sytuacjii rynkowej.
 2. Aby pokryć straty. Aby nie doprowadzić do sytuacji że banda cwaniaków bierze mnóstwo dysków, wykupując przez to zapasy a potem spekuluje nimi, a producent tylko rozkładałby dłonie.
 3. @Patrick : A jak oczy? Zainteresowałeś mnie strasznie tym modelem, bo mój LCD strasznie szybko męczy moje oczy, a z kolei CRT jest za mały. (ahh, płaski 24" CRT! dla grafików) Czy monitor dalej zachowuje swoje zalety przy niskiej jasności?
 4. PIC dla OPa : o te limity chodzi. Also : używaj uTorrenta. Jeśli porada nie zadziała, pokombinuj z ustawieniami uTP/szyfrowania
 5. Ilość połączen naraz prawdopodobnie Ci blokuje możliwości Twojego łącza. Ustaw 200/200 i sprawdź czy jest lepiej.
 6. Miałem to samo na Win7. Pomógł mi tylko format - i to piratem. Nikt absolutnie nie wiedział co jest dokładnie przyczyną. Router chłodny, podzespoły chłodne, dysk twardy nie zajęty, antywirus nic nie robił - a dopiero za którymś f5 dopiero się strona ładowała. Formatuj.
 7. ArreatPL

  Diablo II

  Napisz do CDP / Przejdź się do MediaMarktu. IMO to drugie, ale kto ich wie ;] Może sam sobie kupie, jako że siostra mi zgubiła.
 8. ArreatPL

  Diablo II

  Tak. W wyniku zawirowań wydawniczych, Blizz-Acti nawiązało współpracę z LEM-em który to wydał SC2 i WoWa. Ostatnio CDP podpisał umowę z Blizzem i ponownie CDP stało się wyłącznym dystrybutorem Blizza na Polskę. Więc wróciło D2, W3, SC1 i inne ;] Ale WoW został LEMowi, a SC2 to nie pamiętam. Ale tak, to "nowiutkie" wydania ;] EDIT : http://www.benchmark.pl/aktualnosci/CD_Projekt_znow_jest_wydawca_gier_Blizzarda-36615.html ;] enjoy - D2 is back!
 9. Mi chodzi o sensor i tracking - czy któraś z nich jest lepsza
 10. Panowie, mam problem jaką myszkę kupić - dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc. A4Tech X-747 XGame Laser OSCAR Blue Fire - laserowa, przewodowa, USB, czarna - Myszy i podkładki na Arest.pl A4Tech XL-730K - laserowa, przewodowa, USB, czarna - Myszy i podkładki na Arest.pl Mam dylemat pomiędzy tymi dwiema myszami, dodaję iż chciałbym zakupić w areście. Pomóżcie!
 11. ArreatPL

  Szukam Gry!

  Nexuiz 2.5.2 Tremulous 1.1
 12. Panowie, mam budżet 300zł na głośniki - cel to głównie odsłuch muzyki, w związku z tym raczej proszę o zestaw 2.0 ewentualnie 2.1. I co myślicie o karcie dźwiękowej na USB? Może jakiś zestaw właśnie karta audio + głośniki, bo się nie oszukujmy że zintegrowane mają znośną jakość dźwięku.
 13. DIY kierunkowa - mnóstwo opisów w necie, ew. mógłbym znaleźć w CHIPie artykuł o tym
 14. Wyglada jak żywcem z neverhooda
 15. Tak, i od razu przypominają mi się krzyki 2 lata temu że "jest zastój" oraz "że PC umrze". Hahhaha ;D
 16. Witam, potrzebny będzie netbook do pisania i WORDa (studenciak na jakimś humanistycznym kierunku) , priorytetem bedzie wygoda pisania i ile potrzyma na baterii, dobrym bonusem bylby odbior i realizacja gwarancjii sklepu na terenie Wrocławia (morele.net? popatrzylem juz +- ale nie znam sie szczerze tak dobrze na netbookach) Kwota zaporowa (z wszystkimi "wyciagnij" i "doplac" to 1100zł, ewentualne propozycje za niewiele wyższą kwotę będą brane pod uwagę) Pomóżcie!!
 17. No to masz odpowiedź. ;] CPU cie ogranicza
 18. Bierz pendrive'a/płytę CD www.puppylinux.org albo Puppy Linux ściągnij, "wypal iso" na pendrivie/płycie CD Uruchamiasz, wchodzisz w Filesystem - GRUB partition manager i sobie ustawiasz co chcesz i jak chcesz ;] a pod Windowsem - nie znam programu który ci na pewno zmieni "dobrze" rozmiar partycji. P.S. ~120mB to nie jest dużo, co? :> A będzie na przyszłość
 19. Panowie, mam Rada 4870 i proszę o porady do downclockingu. Gram tylko w Tremulousa ( iquake3 silnik) i sporadycznie w Stunt GP [ew. czasem, rzadko CoD:MW czy World in Conflict] - więc jak skręcić kartę "mniej" niż jest dostępne w ATi OverDrive i jak zmniejszyć napięcie zasilania rdzenia? Dzięki
 20. Nie z twojej winy - ale tak, stawia. Niemiecki nie jest językiem międzynarodowym... ? Ale to nadal po polsku, nie po angielsku! Polaki-głuptaki niczego nauczyć się nie dają! Większość społeczeństwa? Chłopi tworzyli wtedy ponad 70% ludności.... Eh, idź Pan, wiedzy waszmość nie posiada. Punktem jest aby większość zaczęła pojmować łacinę - czyli angielski. Przecież nie jesteśmy w średniowieczu.... A co do samego tematu: 1. Jestem przeciw. Idźcie się uczyć języków...
 21. Karta blokować proca? :D Nie, nie może. Ale odpowiadając na pytanie - tak, procesor nie będzie ograniczał tej karty. Bierz spokojnie.
×
×
 • Create New...