Jump to content

Pablo1517

Użytkownik
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About Pablo1517

 • Birthday 12/02/1988

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.swiatn.pl
 • GG
  7730328

Pablo1517's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A ja prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem, bo powyżej go brak. Napisałem wyraźnie, nie prawdziwy gracz to ktoś kto żyje tylko tym, że stara kupiła na urodziny playa "bo kolega ma" i żyje tylko tym co wyczyta w śmiesznej polskiej prasie konsolowej.
 2. Pablo1517

  Wii

  Odkopuję by powiedzieć, ze Wii dostało już sporo poważnych tytułów, a rok 2008 wydaje się być specjalnym świetnym rokiem dla tej konsoli. Pełno konkretnych gier nam się szykuje razem z Super Smash Bros Brawl na czele :)
 3. Jak wiadomo tym prawdziwym graczom, którzy interesują się sytuacją poza granicami naszego zacofanego w tym temacie państwa, gra ta była przeogromnie wyczekiwaną pozycją przez ogromny kawał świata. Tzw: Prawdziwy Sequel do Super Mario 64. Gra przełomowa, która zebrała ogromną ilość ocen wynoszących 100% skali. Wskoczyła na 2 miejsce rankingu gier na portalu gamerankings.com . Dla tych którzy nie znają portalu, od razu mówię, że nie ma najmniejszych podstaw by twierdzić iż jest stronniczy, dlatego że redakcja nie ustawia tam tytułów według własnego gustu tylko według średniej wyliczanej z ocen większości dużych portali konsolowych. Ja posiadam tytuł, gdyż w wieku nieco młodszym urzekł mnie Super Mario 64. Gra jest przepiękna i niesamowicie grywalna. Tak dopieszczonego kawałka gry dawno gracze nie dostali. Co koniecznie trzeba pochwalić to muzyka w grze. Kompozycje świetnego człowieka jakim jest Koji Kondo to po prostu niebiańskie dla ucha melodie. Gra zdecydowanie 10/10! A co wy o niej sądzicie. (Oczywiście pytam tych którzy mają tą grę na własność, a nie tych co zagrali w to 5 min od niechcenia "Bo to Mario, nie będę grał w Mario bo chce być dorosły" blah głupota :/)
 4. Ekhm... profanacja... przecież na sprawy wizualno-foniczne patrzy się z perspektywy czasów w których gra robiła furorę a nie z dzisiejszych. To była pierwsza na świecie gra w której gracz mógł swobodnie poruszać się po w pełni trójwymiarowej przestrzeni. Miyamoto wtedy najbardziej właśnie pokazał swój geniusz i w niedługim czasie dopełnił się wydając genialną grę która od 10 lat trzyma się na 1 miejscu na stronie Gamerankings.com (redakcja zbiera wszystkie oceny z najbardziej poważanych portali o grach i wylicza średnią!) - The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Kolejna gra która wprowadziła wiele innowacji do dziś wykorzystywanych w grach wideo, ale to już inny temat. SM64 miało przepiękną grafikę za swoich czasów. Tyle. Pogratulować zakupu, i podejścia do konsol (że kupujesz a nie grasz na emulach blee...) :) Sry za takie odświeżenie tematu ale "nie mogłem zdzierżyć" xD
×
×
 • Create New...