Jump to content

Dziadek Mróz

Stały użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Dziadek Mróz

 • Rank
  Newbie
 1. Nie ma nigdzie takiej informacji ;) Zresztą i tak nie zmienia to faktu że 7200.12 zalicza się do grupy głośnych dysków słuszna sugestia :-P
 2. To faktycznie, bardzo ciche dyski :mur: Skoro coś Ci je zagłusza to jak w ogóle możesz stwierdzać jaką kulturą pracy się charakteryzują?
 3. Teoretycznie 3 talerze, prawdopodobnie większy brak serii AAKS ;) Natomiast WD20EADS jest na talerzach 500gb, co mogłoby sugerować że 10EADS ma ich 2. Dysk ma tak wysoką kulturę pracy, że wątpliwe jest by pracowały tam aż 3 talerze ;)
 4. Bardzo dobry. Dysk bardzo cichy a mimo wszystko w miarę cichy. W razie pytań służę pomocą jako użytkownik owego "dyskacza" ;)
 5. Owszem dysk jest szybki, zasługa jednego talerza. Ale awaryjność wciąż jest na wysokim poziomie w porównaniu do Hitachi czy WD. A co do ciszy...wizyta u laryngologa powinna pomóc ;)
 6. Dziadek Mróz

  Mobo M-atx

  Jak w temacie. Może być nowa, używana, byle sprawna. Mile widziane coś na G31/G33 B-)
 7. średni? :lol2: Chciałeś chyba rzec, maksymalny. Zresztą WD AAKS będzie miał bardzo zbliżone wyniki, nieco większy czas dostępu (praktycznie nieodczuwalne w normalnej pracy) Ale będzie znacznie cichszy i mniej awaryjny (sądząc po wielkich wpadkach seagate'a z serią "11").
 8. ten aaks ma 1 talerz, wiec zdziwiła by mnie tak mała roznica w glosnosci pomiedzy 3-ma a 2-ma talerzami ;)
 9. oznaczenie 2TB to wd20eads czyli co, model wd10eads (1TB) ma dwa talerze? :D W sumie było by to b. mozliwe bo moj eads jest porownywalny w 320gb aaks :)
 10. zdecydowanie lepiej poszukać jednak tego AAKS'a Dysk bardzo cichy,szybki i przede wszystkim mało awaryjny.
 11. Jeśli nie jesteś maniakalnym "cichofilem", to polecam CM RC690 Obudowa praktyczna, wykonana bardzo dobrze. Faktem jest że kilka dziur ma, ale zawsze można je zakleić matami ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.