Jump to content

toms83

Stały użytkownik
 • Posts

  3614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by toms83

 1. O to widzę, że nie tylko ja mam identyczne spostrzeżenia. Znaleźć pomoc w wąskiej dziedzinie jest niestety coraz ciężej.
 2. A może przydałby się jakiś temat na forum opisujący takie przypadki?
 3. Jaką kartę kupiłeś i jak odczucia po kilku dniach użytkowania?
 4. Podłączasz w pierwszej kolejności 8 PIN i będzie ok. Dodatkowe 4 PIN, jeżeli planujesz mocne OC procka.
 5. Spróbuj na innej karcie graficznej.
 6. Faktycznie taki problem z dźwiękówkami pod Win 10? Będę składał nowego kompa pod gry i ogólne użytkowanie na Win 10. Nie chce mi się kombinować, chcę zamontować i ma działać. Raczej z wewnętrznych, budżet do 500 pln.
 7. No w sumie nie rozwiązany, bo nie wiemy co było przyczyną.
 8. LAV masz w filtrach wewnętrznych w mpc-hc.
 9. Jaki model masz? Ja nadal siedzę na NEC PA301W i powiem że to najlepszy zakup jakiego dokonałem. Jednakowoż 4k kusi.
 10. Do youtube'a używaj tego https://www.4kdownload.com/howto/howto-download-youtube-video?source=videodownloader
 11. Ale jaka dyskietka, 3.5" to nie zadziała. Musisz poszukać takiej 5.25" na niej będzie co potrzebujesz.
 12. Grać, grać i jeszcze raz grać.
 13. Jak tam idzie gra? Cała kampania już rozegrana?
 14. Zdarzało się, że brakowało. Co prawda zapotrzebowanie jest jakieś 3x większe od reszty surowców ( do każdego procesu potrzebny jest worek węgla ). P.S. Na której misji jesteś? Może zagram sobie od początku.
 15. To nie jest przyspieszenie gry, tylko okres czasu za jaki ma przyjść powiadomienie. Klikasz sobie w jakieś miejsce, wybierasz zegar z czasem ( 5/10/20 itd. minut ) i po tym czasie przyjdzie wiadomość i klikając, przenosi cię w miejsce które wcześniej zaznaczyłeś. Rycerze ćwiczą i ulepszają się tylko i wyłącznie siedząc w zamku. Im więcej złota w strażnicach ( nie w zamku ), tym większy procent szybkości ich przemiany.
 16. Jak teren jest mi niepotrzebny, to się pozbywam. Przypomniałem sobie, że raz na kilkanaście gier, też miałem opisywany problem. Tzn. już na etapie późniejszej rozgrywki ( kilka godzin na danej mapie ), potrafiło się zablokować w opisywany przez Ciebie sposób. Niestety plansza od zera do rozegrania. EDIT: No kamieniarz często muła łapie. Ja robię w ten sposób, że jak ten przestaje funkcjonować, to stawiam drugiego w innym miejscu. Zauważyłem też jeszcze jedną rzecz, że mając duży kamień bardzo blisko swojej chatki, też nie chce wychodzić i pracować.
 17. @Maniakalny Może jakaś wersja gry skopana? Jak wrócę do domu, to podrzucę Ci swoją. U nie nie ma żadnych problemów. Przeszedłem cała kampanię składającą się z 30. misji. W jedynce trzeba mieć pakiet tarczy i mieczy oraz wolnych ludzików. No i w opcjach ustawione, żeby się "konwertowali" na żołnierzy.
 18. Siema. Ja pogrywam od czasu do czasu. - w katalogu z grą powinien być plik "install.exe", w nim możesz wybrać złą kartę dźwiękową dla efektów i lub muzyki; wyłączyć na poziomie gry można tylko muzykę; dźwięki w grze są super, imo szkoda je wycinać; - w dosbox options, odnośnie obrazu mam poustawiane tak: ullscreen=false fulldouble=false fullresolution=original windowresolution=2048x1536 output=overlay i fajnie na 30" mam okienko w proporcjach 4:3 bez śmiesznego rozciągania grafiki; - próbowałem przyspieszyć samą grę, ale bez rezultatów ( tak, ta gra jest wolna :) ), dobrze, że może sobie działać w okienku, a my od czasu do czasu robimy coś innego;
 19. A pod względem jakościowym, to Samsung czy Crucial. Czy to bez znaczenia?
 20. 1 x 480 GB i 1 x 960 GB. To będzie do 2 kompów. Cena bez znaczenia, ale przepłacać nie chcę.
 21. Panowie, jakie teraz porządne dyski na sata? Czy Adata SU800, którą Sebastian testował można brać w ciemno, czy coś lepszego/trwalszego w podobnych pieniądzach? Dysk będzie drugim dyskiem na dane i backup, główny z system i programami Corsair MP510 na M2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.