Jump to content

piter1984

Stały użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About piter1984

 • Rank
  Uczestnik
 1. Czy ktos wie/testowal czy ten dysk tj. PM961 128gb bedzie wspolpracowal z plyta ga-z170-d3h? Nie ma go na oficjalnej liscie obslugiwanych dyskow.
 2. WItam, nie wiem czy to właściwe miejsce ale czy jest jakiś program który przetestuje każdy rdzeń z osobna? mam wrażenie że jeden jest jakby mniej wydajny od pozostałych.
 3. Panie i Panowie, Mam wielką prośbę o wsparnie przy przekonfigurowaniu Logitecha Rumblepad 2, mianowicie pad ma zgoła odmienny layout przycisków standardowych niż taki do PS czy głupi pad z netto za 10 zł i co najgorsze chyba nie da się tego globalnie przeprogramować !! Wszystkie przyciski są praktycznie grupami poprzestawiane odwrotnie, a nawet jeżeli w grze przypiszę ciosy to i tak oznaczenie się nie zmienia, cały czas button lewy jest button 1 i nie da się przestawił by był 4 tak jak jest to w innych padach. Aż nie wierzę że tacy partacze pracują w Logitechu ale chyba na to wychodzi.
 4. a Crucial M4 64GB? czemu Revo odpuścić ? jest chyba najszybszy z nich wszystkich budżet to 300+/-50 więc nawet intel S520 się łapie... pytanie co warto...
 5. Tak się zastanawiam który z tych dysków będzie szybszy do zastosowania jako dysk na system Win7 oba są w miarę zbliżonej cenie, dodam że nie mam sata3. Na chwilę obecną nie jestem w stanie znaleźć testu porównawczego między tymi 2ma dyskami.
 6. heh.... a taką miałem nadzieję że da się to normalnie zrobić ;) no nic, dzięki... a szybka podpowiedz na co dokładniej patrzeć ?
 7. hmmmm... ten przykład też zawiera "!" i nie do końca o to mi chodziło, chodzi o to że np w arkuszu 2gim wzór jest tak skomplikowany i np nie ma miejsca żeby rozciągnąć obliczenia, tak więc musi być to wywołane jakby skryptu funkcji w matlabie [dane wyjściowe]=obliczenie(dane wejściowe) tak by w 2gim arkuszu było tylko samo obliczenie w tym wypadku w jednej komórce.
 8. Witam, mam pytanie czy w excelu da się zrobić tak, by dane wyjściowe i wyjściowe były na jednym arkuszu, zaś wszystkie odliczenia dokonywane były na innych. Przykładowo mamy arkusz 1 i arkusz 2 na arkuszu 1 mamy 1 2 3 4 5 6 na arkuszu 2 tworzymy =arkusz1!A1+2 w jednej komórce teraz w arkuszu 1 w kolumnie B dajemy obok wyniki =arkusz2!A$1 i przeciągamy na kolejne tworząc automatycznie 1 3 2 4 3 5 4 6 5 7 6 8 jak mają wyglądać poprawnie takie odwołania żeby to było możliwe ?
 9. witam, pokusiłem się o zmianę systemu na dość leciwym kompie z windows xp, gdzie nie było problemów z kopiowaniem po WLAN (~2,5MB/s) na windows 7 gdzie czasem osiągana jest prędkość właśnie 2,5MB by po chwili spać do 200-300 KB/s i raz na jakiś czas ponownie wskakuje na 2,5MB/s, obciążenia procesora nie ma 100%, szyfrowanie zmniejszone na 40/56bit co może być tego przyczyną ?
 10. wygląda na to że spowalnia, ciężko mi określić jak bardzo ale jest to zauważalne, jednak do serfowania po internecie jest wystarczające. do instalacji jednak nie trzeba wirt nagrywarki, tylko zwykły daemon tools wystarczy bo jest tworzony obraz i dopiero on jest nagrywany, mozna ten krok pominąć i podpiąć obraz do weryfikacji nagrania. obecnie temat do zamknięcia :)
 11. mam pytanie, czy ktoś szyfrował całkowicie dysk twardy w netbookach, nawet najprostszym algorytmem (chyba AES) zastanawia mnie spadek wydajności, wiadomo że procesory te nie są zbyt wydajne. Jak wygląda wydajność zarówno z ładowaniem się windowsa jak i obsługi programów, czy w przypadku niezadowalających efektów można dysk rozszyfrować ? jeszcze 2gie pytanie, bo postanowiłem zaryzykować: jak stworzyć w netbooku wirtulną nagrywartkę (podkreślam nagrywarkę, nie napęd) albo ominąć truecrypta tak by nie chciał nagrywać płyty rescue
 12. nie bredzę bo oprócz technologi tej samej może mieć różny "soft" nie pozwalający na takie ustawienie jakby sobie tego życzyć przy monitorze. od taki samochodowy "chip-tuning" niby to samo a jednak nie do końca.
 13. a ja sprzedam wszystkim co wykorzystują setpointa dobry patent :) otóż, szukamy w google uberoptions instalujemy to na setpointa i mamy dowolną konfigurację wszystkich przycisków i to z pełnym podziałem na programy, czyli dla filmów możemy sobie ustawić że pod takim przyciskiem jest spacja i pauzuje film.
 14. ja tylko dodam że 1920x1200 ciągnie się od monitorów nawet 22" (tak jak wspomniałeś) a monitory 30" mają 2560x1600. Kolejna kwestia to jasność kontrast i oddawanie barw, podobno nowe monitory mają możliwość przestawienia na tryb komputer, to bez ograniczenia jasności wypali czy oczy a nie wiem jak wygląda obraz przyciemniony na TV
 15. piter1984

  Audiotrak Prodigy Hd2

  u mnie też się poinstalowało, chociaż ja wskazałem że to nieznane urządzenie to w tym folderze szukaj sterów :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.