Jump to content

J.A.C.E.K

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About J.A.C.E.K

 • Rank
  Newbie
 1. Mam dostęp do wszystkich pomieszczeń, Magazyn na dole ma otwartą przestrzeń, teoretycznie jeden router załatwiłby problem z sygnałem wewnątrz. Problem stanowi gruby mur od strony parkingu i brak okien. Tam jest potrzebny tylko sygnał wifi do kamer.. Nie chciałbym wydać więcej niż 300 - 400 złotych
 2. Dzień dobry, Mam problem z dostarczeniem sygnału wifi do pomieszczeń magazynowych bez okien, które znajdują się w podziemnym garażu w innym budynku, niż ten gdzie stoi router. Wygląda to tak: http://oi64.tinypic.com/35m3byh.jpg Router stoi przy oknie i cały parking pomiędzy budynkami na mocny sygnał. Drugi budynek ma bardzo grube mury a pomieszczenia magazynowe znajdują się po jego drugiej stronie. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby jedno urządzenie z dwoma antenami. Zastanawiam się, czy zwykły pojedynczy router (jako bridge) z kilkoma antenami załatwiłby sprawę. Np. jedna antena wystawiona na zewnątrz odbiera sygnał a druga rozsiewa sygnał na pomieszczenia wewnątrz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.