Jump to content

NETMATI

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About NETMATI

 • Rank
  Newbie
 1. Czy do WRTP54G v.1.1 wgram tomato? A tak na marginesie (bo już założyłem taki temat) Jaki modem ( za rozsądne pieniądze) polecacie do Net24 (netii) co da sie skonfigurować z linksys WRTP54G v.1.1
 2. Witam Planuje założyć Net24 (Netii). Potrzebuje stabilnego prostego modemu (LAN) do którego podłączę router który obecnie posiadam linksys WRTP54G (używam wifi i voip). Zależy mi więc na stabilności polaczenia, kompatybilności z routerem i niskiej cenie! Co polecacie?? Chyba że lepiej kupić już kombajn (modem, router wifi, voip) jeśli to jaki? (w miarę tani oczywiście)
 3. Witam Interesuje się właśnie tym modemem LINKSYS AM200 Planuje go kupić i wykorzystać do Net24 Netti. Mam pytanie do użytkowników tego urządzenia. Jak sprawuje się ten sprzęt, czy się wiesza, jak wygląda sprawa z konfiguracją w dostępie do Internetu (adsl) Do modemu planuje podłączyć linksys WRTP54G który wykorzystam jako bramka wifi i punkt do voip. Muszę powiedzieć że obecnie jestem z niego zadowolony, łatwa konfiguracja (dużo informacji w necie), pewnie działa voip (mam chello 2mb). Jak będzie sie sprawował z linksys AM200, jak odpowiednio to ustawić pod Net24? Jak napisałem wcześniej w związku z przeprowadzką będę zmuszony przejść na łącze tpsa i korzystać z adls. Myślę aby jest kupić cały kombajn czy może radzicie najprostszy modem LINKSYS AM200 i podpiąć do obecnego routera. (Ceny ok. 80 zł, więc nie mało + dodatkowe urządzenie) Proszę o radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.