Jump to content

kacp3r

Stały użytkownik
 • Posts

  362
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kacp3r

 1. kacp3r

  World of Tanks

  Takie małe pytanie: Czy ktoś w tym roku wybiera się na Gamescona? ;) jeżeli tak, to poprosiłbym o pm'kę.
 2. kacp3r

  World of Tanks

  A to jest poziom jeszcze niższy do dna? :P
 3. kacp3r

  World of Tanks

  Co do leoparda to się nie martwcie. Raz, będzie to jego najwcześniejsza wersja, dwa będzie to coś w stylu WG Style - czyli dojdzie bardzo stry nerf ;) Jeszcze z serii, wyłapane z forum: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/203272-type-59-replacement-tank-what-tanks-are-realistic-options/#top Czyżby Typ 59 jest aż tak dobry, że muszą go podmienić? :D
 4. kacp3r

  World of Tanks

  Propo dyskusji nt. kolejnego patcha, to znalazłem w jednej z dyskusji na forum wota taki zapis: "Dragon Ridge and Serene Coast will be disabled in 8.4. Bumpy terrain of Prokhorovka, Abbey, El Halluf, and Ruinberg (rounded streets) are going to be addressed. Redshire and El Halluf will undergo some gameplay changes. Swamp and Komarin will be visually reworked and brought back to live. British TD line, (arty not confirmed yet). New line of 2nd germ meds: 4 Tier - VK 2001 DB 5 Tier - DW 6 Tier - VK 3002 DB v1 7 Tier - Aufklarerpanzer Panther (LIGHT) 8 Tier - Indien Panzer 9 Tier - Prototype Arbeltsgruppe 10 Tier - Leopard 1 New premium tanks: Su-100Y and T-35 More Arty nerfs. Removal of arty limit per game." Co do medów: http://forum.worldof...ow-niemieckich/ Czyli fajnie robią, że poczciwą 3002DB dają na VI tier, tam jest jej miejsce. Na VII już tak dobrze jej nie idzie.
 5. kacp3r

  World of Tanks

  Czy ktoś cuś wie na temat małej roszady w drzewku brytoli wykonaniu WG? Słyszałem, że obecny HT 10 tieru ma dostać działo 183 mm i być przeniesiony na 10 poziom do td'kow brytoli, zaś na jego miejsce ma wejść Chieftain.
 6. kacp3r

  World of Tanks

  W kwestii golda. WG już szykuje się do ukrócenia VIPPlayera. On też jest nielegalnym źródłem golda. Tylko, że on dobija przez Mopay/daopay bez używania kart kredytowych, przez co jest to ciężkie do wykrycia, ale jeżeli WG się skapnie... to życzę miłego uzupełniania konta :)
 7. kacp3r

  World of Tanks

  Taka dobra rada: Najlepiej jest grać na 2 medy (że medy, a nie SP), 1 AMX'a 13 90, 3 arty (Przynajmniej jedna z pierdyknięciem, żebyście nie mieli 3x Lorr 155 50). Reszta heavy, najlepiej mieszanka IS-3 i T32 (Duża liczba premtanków nie zawsze się sprawdza). Jeżeli jest potrzeba, to można zabrać 2 TD'ki. Tyle zauważyłem grając kompanie w moim klanie przez pół roku.
 8. kacp3r

  World of Tanks

  Zwycięstwo!Bitwa: Prochorowka 17 listopada 2012 20:38:53Czołg: LöweDoświadczenia: 7 389 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)Kredytów: 154 347Osiągnięcia w walce: Snajper Pojechałem sam do miasta na prochorówce i... musiałem bić się 7 tankami, gdzie 5ciu ubiłem. Zadane w sumie 5k dmg.
 9. kacp3r

  World of Tanks

  Trzecia bitwa na AMX'ie i taka niespodzianka (nabitych 9): Zwycięstwo! Bitwa: Koło podbiegunowe 15 października 2012 00:33:49 Czołg: AMX 50 100 Doświadczenia: 4 500 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia) Kredytów: 58 069 Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny
 10. kacp3r

  World of Tanks

  "- Added possibility to purchase premium rounds using credits in addition to the current gold variant (prices are based on 1 gold = 400 credits exchange rates)" E-100, nadchodzę!!!!!
 11. Jest to środek penetrujący-usuwający zanieczyszczenia.
 12. kacp3r

  World of Tanks

  Tak. Ponoć dostajesz expa za swoją bitwe + 50% tego, co przeciwnicy zrobili. Nie pamiętam, ale na kompaniach lepiej się zarabia i expi czołgi.
 13. kacp3r

  World of Tanks

  Wraz z wejściem nowego patcha WG traci (wg. mnie) jednego z najlepszych devsów - Overlorda: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/703-eu-questions-answers/page__st__9100&do=findComment&comment=2838302
 14. kacp3r

  World of Tanks

  Czyli to, o czym pisałem parę stron wcześniej ;) Może w końcu zrozumiecie mój bulwers :)
 15. kacp3r

  World of Tanks

  Kurde Kelcior. Bo seria banów niedługo się zacznie. Gdałem z Panią z Supportu i dzisiaj już sprawdzali 10 najlepszy klnaów w WOT + mój bo nakryli ode mnie 3 osoby, później będą lecieć alfabetycznie A, B, C...
 16. kacp3r

  World of Tanks

  WG też trochę zacwaniakowalo. Pierwsza seria blokad wymagała uiszczenia opłaty za tylko za wycofanego gifta. Nagle nastąpiła zmiana reguł i teraz banują za sam fakt skorzystania z allegro. Jeśli dobrze pamiętam, to od tego samego sprzedawcy w 3 przypadkach dostawałem gifta z konta stworzonego tego samego dnia.
 17. kacp3r

  World of Tanks

  Kolega z (już go tam nie ma) supportu mówił mi o logach. Te związane z giftami z allegro mają tam jakieś błędy czy cuś i to min świadczy o pochodzeniu z allegro. W moim przypadku na sporą ilość giftów WG bezbłędnie wychaczył wszystkie z allegro. Propo modów, to tactical tableta, XVM i celownika J1mb0s zalecił mi usunięcie tych dwóch ostatnich jednocześnie pocieszając, że kiedyś ten standardowy celownik zmienią na coś fajniejszego.
 18. kacp3r

  World of Tanks

  Swoja droga support miał pretensje do mojego klanu o to, ze na mapie globalnej oddawaliśmy bez walki prowincje innemu klanowi, ponieważ staraliśmy się go kryć przed naszym wrogiem.
 19. kacp3r

  World of Tanks

  W jakim sensie? Aż tak nie da rady oszukać systemu, aby zdobyć gift spoza systemu WG. Tam wszystko jest monitorowane i archiwizowane. Mają nawet spis modów, z których korzystasz.
 20. kacp3r

  World of Tanks

  Chyba właśnie o to. Ja już nie ogarniam tego. Bo ty płacisz na allegro osobie za to, żeby zakupiła Tobie gifta na stronie WG i wysłała do Ciebie. Ja tu nielegalności nie widzę, ale support wie lepiej. Bany dopiero zaczną się sypać. Dzisiaj WG przemieliło (prześwietliło) cały mój klan.
 21. kacp3r

  World of Tanks

  Chyba zle przeczytales wypowiedzi WG, które wstawiłem. Tam nie było mowy o wycofanej wpłacie. Jeszcze raz Ci zacutyje wypowiedź: "Po ponownej analizie, odnotowaliśmy, że więcej prezentów pochodziło z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł, stad ta końcowa kalkulacja." <--- powodem wycofania jest źródło (allegro) Ja też kupowałem po normalnych cenach(w maju nie bylo takich akcji), a wpadkę zaliczyłem z kv-5 (to było opłaconej z kradzionej i karty i system poprawnie to wykrył). Pomijam fakt, że maksymalny czas, jaki może minąć do wycofania gifta to 3 miesiące, a WG podliczyło mnie także za rzeczy sprzed 4 miesięcy...
 22. kacp3r

  World of Tanks

  Nawet gold sprzedawany przez Vipplayera jest nielegalny.
 23. kacp3r

  World of Tanks

  Raczej wizja niezłej kasy, jakiej się dorobi WG. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że teraz każde konto będzie sprawdzane pod kontem allegro. Pomijam już fakt, że na podstawie prawa białoruskiego WG może wytaczać procesy sądowe... Więcej głosu w temacie godła nie zabiorę. Dla mnie to jest czyste wyłudzenie... Wystukane za pomocą mojego SGS 3
 24. kacp3r

  World of Tanks

  No tak, ale trochę szkoda mi czasu poświęconego na ponad 9k bitew i wpompowanej w to kasy... "II. C. Charges and Billing 2; "You agree that WN has the absolute right to manage, regulate, control, modify and/or eliminate Gold or cash items as it sees fit at its sole discretion and that WN will have no liability to you based on its exercise of such right. Gold is not subject to refund, nor does it have "real cash" value. Regardless of the consideration offered or paid in exchange for the cash items, you do not have any ownership rights in the cash items." Mówi o tym również II. Terms of Use; "(...) The process of or attempt of selling or purchasing of game accounts, currency or modify any of the products or related products or use the affiliated graphics without our consent for either real money or in another game currency/items is not permitted. Any players found doing so will get their accounts permanently banned. (...)" " Wojna zakończona: ofiary: moje konto Anyway support WG kozaczy: w jednym tickecie rozmawiałem z 3 paniami ;)
×
×
 • Create New...