Skocz do zawartości

system309

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia system309

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. cze próbował już ktoś podłączyć solo 7c pod zewnętrzny wzmacniacz ? z kolumną gdzie niema wyświetlacza nie powinno być chyba problemów ale gorzej z tą z wyświetlaczem tak mi się wydaje, że trzeba jakoś chyba obejść ten wbudowany
  2. właśnie bardzo dużo daje ich dobre rozstawienie no i oczywiście nie nadają się do bliskiego odsłuchu
  3. cze dzisiaj dotarły do mnie solo 7c zamówione w infosofcie we wtorek o 22, powiem jedno głośniki są warte swojej ceny, po paru godzinach grania można usłyszeć różnice między jakością grania bezpośrednio wyciągniętych z pudła a teraz,ma początku miałem je podłączone do dvd lg a teraz mam do audigy 1 i powiem jedno dźwięk z audigy to kupa w porównaniu do tego z dvd, piosenki te same mp3 128kbps, no i głośniki rzeczywiście są ogromne i trzeba je ładnie rozstawić wtedy pokazują na co je stać
  4. cze gdzie najlepiej kupić solo 7c tzn. w inermaxie, infosofcie, czy u midasa, chodzi mi o szybkość realizacji zamówienia, a także w przypadku jakiś problemów z głośnikami żeby załatwienie gwarancji nie trwało nie wiadomo jak długo, bo jak widać cena z dostawą jest prawie identyczna u wszystkich w granicach 500zł a 10 czy 15 zł nie robi dla mnie różnicy. Jeżeli mieliście jakieś problemy z którymś z tych sprzedawców to napiszcie o tym bo zawsze ostrzec innych
  5. możesz podać namiary na tego dystrybutora i link do strony
  6. Cenowo kształtuje się to nawet całkiem fajnie. Tylko ciekawie jak one brzmią, możne ma ktoś te głośniki i mógłby coś o nich napisać ? Napisałem do gościa co je kupił na allegro żeby napisał coś o nich zobaczymy co z tego wyjdzie.
  7. jakoś na razie nie widać żadnych nowych głośników w ofercie, a kasiora leży i czeka na rozwój sytuacji :) strasznie ciężko jest się zdecydować czy brać solo 6/7c czy vigoole c2130/c2149 szczególnie że nie mamy możliwości odsłuchu tych głośników. Do mnie jakoś przemawiają solo 7c lub vigoole c2138 i prawdopodobnie któreś z nich będą u mnie grały.
  8. cze Od dłuższego czasu przyglądam się temu wątkowi jak i również temu o microlabach. Widzę że microlaby są znacznie droższe niż w wakacje, a i przy tym bardziej nie równe chodzi mi o brak pilotów, pojawiające się buczenie i narzekania że powinny grać głośniej a albo maja za mało basu. Wiec raczej postanowiłem sobie je odpuścić no chyba nie tylko ja bo jak widać na allegro zbyt wielkiego wzięcia to one nie mają, a czytając forum powinny rozejść się juz pierwszego dnia od momentu kiedy stały się dostępne do kupna. A teraz moje pytanie czy jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć czy model Vigoole C2138 zagra lepiej od solo 6c ? bo to jest chyba jego odpowiednik, Vigoole C2149 to odpowiednik solo 7c ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...