Jump to content

zawilinski

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zawilinski

  1. Chłopaki tą czy tą kartę i dlaczego? Asus Radeon 5850 DirectCu TOP albo Powercolor Radeon 6850 ? Zależy mi na tym, żeby karta była chłodna i cicha. Ma pociagnąć gry w 1920x1080 może być AFx16, ale już AA nie musi być. Karty nie będę kręcił w ogóle, bo nie jestem zwolennikiem tego typu praktyk, ale jak karta będzie fabrycznie podkręcona to nie będę protestował. Lubię FPS'y i to bardzo, wyścigówki czasem i też od czasu do czasu strategie. Karta głównie do grania, a nie bicia rekordów.
  2. siema. tutaj link do specyfikacji karty Asus Radeon HD 5850 1GB EAH5850 DirectCU TOP/2DIS/1GD5 Asus Radeon HD 5850 DirectCU TOP 1GB pytanie do was. brać ją za 585zł z przesyłką czy nie? opłaca się czy nie? oczywiście karta nówka 36 miesięcy gwarancji w sklepie internetowym. głośna jest pod obciążeniem? czy jest gorąca? czytam te recenzje, ale z nich nic nie wynika, bo już wolę zasięgnąć waszej opinii niż opierać się na testach różnych serwisów technologicznych. oczywiście nie mam zamiaru jej kręcić, bo już jest podkręcona. zasiłkę mam OCZ ModXtreme 600W, proca AMD Athlon II X4 635 2,9GHz.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.