Jump to content

janekpancerny

Użytkownik
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

janekpancerny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam serdecznie 1)Jakie są mozliwosci zainstalowania Windowsa XP i windowsa 7 w palmtopie(procesor powyżej 500 Mhz.). 2)Jakie wymogi sprzętowe stawia Windows XP i Windows 7 ,---ponieważ na serwisie YOUTUBE widziałem zainstalowane w palmtopach-czy sa to symulatory , lub okrojone wersje ?(WINDOWS 7 na Palm pre i Windows XPna iPhone sa tam pokazane ). 3)Jeżeli można zainstalować (na palmtopie powyżej 600 Mhz. -np. Htc x7510,iPhone,Palm pre )to o ile wolniej będzie chodził od średniego standardu komputera-ten palmtop. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. :D
  2. Dziendobry mam pytanie. :unsure: Czy porozmawiam przez Voip majac tylko modem Wimax (2.3-2.5 ghz.) ,tam gdzie będzie tylko umts lub edge.(jakie sa możliwości by porozmawiać-zamontować- np.wewnetrzne moduły,modemy na np.hsdpa-,ale wielkością do Midów -chodzi mi o rozmowy Voip na MIDZIE - Digifriends ,a on ma chyba tylko Vimax ? :blink: Jak to wygląda w wielkopolsce?(dostęp do VIMAX-I CZY ZA PÓŁ ROKU BEDZIE TAKI ZASIEG WIMAXJAK TERAZ HSDPA ?) Dziekuję za jakąkolwiek odpowiedz. :rolleyes:
  3. :lol2: Windows Mobile vs Windows (zwykły np Vista ,XP ) Czy mobilna wersja jest dużo mniej praktyczna,czy po prostu są odpowiedniki programów ze zwykłego Windowsa na mobilny ? (pod kątem ściągania z internetu i Fotoschopa ) I czy na mobilnego jest dużo mniej oprogramowania? :wink:
  4. :rolleyes: Witam serdecznie , ostatnio pisałem z prośbą o wiele wyjaśnień i dzięki pomocy forumowiczów sprecyzowałem swoje wymagania odnośnie Ameo .Za każdą odpowiedz jestem wdzięczny i postaram się odwdzięczyć jak potrafię gdyż to PDA będzie moim oknem na świat . 1) Czy na polskim romie WM 6.0----są wszystkie " palcoprzyjazne " dodatki możliwe do zainstalowania tak samo jak na najnowszych romach {Touch flo 3D , AP Dual Touch 4.0 , Michy Prima 3.0 } ? Więc czy można tak by na Polskiej wersji WM 6.0 osiągnąć taką grafikę i design "3D" jak w romach AP Dual Touch 4.0 , Manili 3D , najnowszej Michy Prima ,programach CUBE ,Winterface i czy nie będzie żadnej różnicy w designie grafice , obłudze ??? 2) Czy jest polska wersja romu WM 6.0 dla Ameo z T-Mobile lub x7500 HTC ? 3) Czy jest polska wersja romu WM 6.1 dla Ameo z Ery i T-Mobile lub x7500 HTC ? 4) Czy dla Ery i T-Mobile jest ten sam polski ROM WM 6.0 lub 6.1 na Ameo ? (jeżeli są w ogóle) 5)Czy są inne "lepsze" oficjalne polskojęzyczne romy dla Ameo (Ery i T-mobile) lub HTC x7500 niż WM 6.0 (zależ mi tylko na wersji polskiej) ? (chyba że jest anglojęzyczny i ofiajalny dużo lepszy -{ i na jaki model klonu Ateny} ) 6) Czy opera 9.5 i Touch Flo 3D są dostępne na WM 6.0 PL (polskojęzyczny)? 7)Czy WM 6.0 jest otwarty na wszystkie programy (i czy są tak samo dostępne ) jak dla powyższych romów z xda.dewelopers ??? -8- Jakie będą różnice między tak podrasowanym WM 6.0 , a innymi (tymi wymienionymi,najnowszymi romami )??? 9) Czy są lepsze romy niż wymieniłem i w czym lepsze i czy mogę je zainstalować na Ameo (Era , T-Mobile lubx7500) bez straty gwarancji ? 10)Czy jest w Polsce jakiś serwis który zmienia lub ulepsza romy (tak na maxa) dając jakiś certyfikat albo inną formę zabezpieczenia przed utratą gwarancji ? 11)Czy jeśli powrócę z nowego romu np.AP Dual Touch 4.0 na stary "legalny" na WM 6.0 ERY to w serwisie nie poznają (lub czy poznają ale będą musieli przyjąć )i czy można w ogóle powrócić do starego systemu bez żadnych konsekwencji . 12)AP Dual Touch 4.0 vs WM 6.1 -jakie są zasadnicze różnice i czy jest od nich jakiś lepszy ROM i na jakie modele.(mogą być anglojęzyczne) 13)Czy w Ameo i HTC x7500 można jakoś zmienić SPL z 1.2 na 3.5 i potem to cofnąć i która wersja SPL najlepsza . Proszę o odpowiedz dla początkującego (słaba znajomość technicznej terminologii,j.angielskiego i nic nie rozumiem z tłumaczeń przez translator . Chciałbym z góry podziękować za wszelką odpowiedź i pomoc . Jeszcze raz dzięki i do odpisania. jan@biznespoczta.pl :rolleyes:
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.