Skocz do zawartości

zarek

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    771307

Osiągnięcia zarek

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. zarek

    The Suffering PC

    No, wkoncu przeszedlem ta gre. Jednak w notesie pozostalo pare pustych stron wiec mysle,ze zabiore sie niedlugo za drugie podejscie. Nurtuje mnie jednak kilka kwestii: Przegladajac notes(pamietnik) mozna wyraznie odniesc wrazenie, ze Torque to jakas osoba trzecia a nie glowny bohater. Zupelnie tego nie rozumiem skoro kierujemy jego poczynaniami od samego poczatku. I co robi postac Torque'a przyczepiona do glownego bossa, skoro ten sam Torque walczy z nim w tejze chwili. Troche to wszystko pogmatwane.Moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi? maze--> wskakujesz z paczki do dzialka i rozwalasz tego stworka. trendi--> musisz opuscic dzwig, potem podejsc pod to smieszne urzadzenie i sie naladowac. Potem tylko rzucasz w ten czerwony punkt na klacie bossa.
  2. zarek

    The Suffering PC

    Witam. Utknalem w 11lvl. Wlaczylem generator w piwnicy, spenetrowalem obydwa pietra. Utknalem na strychu, w miejscu gdzie znajduja sie te drzwi pod napieciem. Probowalem zrobic cos z tym dziwnym generatorem ale jakos nic nie przychodzi mi do glowy. Jak wylaczyc prad i otworzyc te drzwi?
  3. zarek

    The Suffering PC

    hydro2--> Link przerzuca mnie na strone z patchem 1.1. To o to chodzilo, czy moze tamta strona zostala usunieta?
  4. zarek

    The Suffering PC

    No coz, zainstalowalem nowego patcha ale problem nie zniknal. Nie wiem teraz czy to wina tego, ze mam przeterminowane krakersy czy za slaby proc (cel 500). Chociaz teoretycznie na slabym procu powinna odpalic i co najwyzej slajdowac. Ktos potwierdzil sprawnosc tego patcha?
  5. zarek

    The Suffering PC

    No pieknie. A moja stara plyta chyba nie obsluguje SSE. Mam nadzieje, ze z patchem uda mi sie odpalic ta gre. Odwalili wielka kiche. Gra to gra i powinna pojsc na kazdym sprzecie. Mangi--> wiesz jak odblokowac SSE przy pomocy tego programu? Nie chce czegos spieprzyc. Hydro2 mowil ze ma jakis sposob na odpalenie gry, mam nadzieje ze w ostatecznosci to zadziala.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...