Jump to content

Kisame

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Kisame's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Eee.. trochę dziwnie to napisałeś "...Asus nie ma polotu do tego compala...". Słowo polot odnosi się raczej do ludzi (z tego co ja wiem ale mniejsza o to). Może napisze to wprost. Który z tych dwóch bardziej nadaje się biorąc pod uwagę możliwości rozbudowy, czy może nie ma między nimi dużej różnicy i powinienem kierowa się innymi priorytetami? Co do tego drugiego należy zwrócić uwagę na fakt wszechstronnej rozbudowy (między innymi procesor :)). Poza tym ten compal ma troche lepszy chipset :P Zaznaczam tylko że głównie sprzęt będzie wykorzystywany w celach "graficznych", że się tak wyrażę (ale również trochę do zabawy :P)
  2. Mam dwa do wyboru. Nie mogę się zdecydować. Jak myślicie który będzie lepszy? No1 http://www.allegro.pl/item447066475_asus_f...ati_hd3470.html No2 http://allegro.pl/item450291393_compal_fl9...600gt_wifi.html Oczywiście na podstawie opisu podanego w pierwszym poście ^_^
  3. Konkretnie. Raczej nie jestem przeciwnikiem i jestem otwarty na inne firmy, chodź najbardziej mi znane to właśnie ASUS i Toshiba. Podałem przykład konkretny i chciałbym konkretnej propozycji, nazwa modelu, ewentualne parametry, cena (na podstawie wyżej wymienionego opisu). Tak na marginesie za co mam 10% :D :D :D ? (już coś zepsułem ;p ;p ;p). To był sarkazm z tym warmem <_<.
  4. Witam. Ostatnio zacząłem poważnie myśleć o zakupie nowego laptopa, który charakteryzował by się: - Procesor Dwurdzeniowy - Grafiką NIEZINTEGROWANA (możliwie dobrą) - Długim czasem działania na baterii - dysk około 160 GB - Około 2 GB RAM DDR2 (z możliwością rozbudowy) - Cena poniżej 2000 zł :) - Inne bajery typu Blootouh itp ( im więcej tym lepiej ^_^) - OFC nagrywarka DVD ;p Wypatrzyłem taki model: http://www.allegro.pl/item447066475_asus_f...ati_hd3470.html Ktoś z was ma propozycję lepszej od tej (lub taką samą) w niższej cenie? Chcę dokonać zakupy który by mi służył na następne kilka lat z możliwością ewentualnego upgraedu. Laptop byłby wykorzystywany raczej do pracy ( między innymi praca z programem PhotoShop) niżeli do gier. Co do grafiki dodam tylko tyle, że jeżeli chodzi o gry to nie mam ZBYT dużych wymagań ( fajnie by było zagrać w C&C3 bez problemów ^_^). Obecnie gram w trochę w Heroesa V, a tak to raczej Online (World of WarCraft, Diablo2).
×
×
  • Create New...