Jump to content

glasser

Stały użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-208

About glasser

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. glasser

  World of Tanks

  To się nie krępuj, tylko pisz. Ja chętnie wymienie się mięsem z "ekspertem"... :) Dobry żart, masz plusa.
 2. glasser

  World of Tanks

  Uwielbiam ludzi z takim poczuciem humoru i umiejętnością przewidywania, kto siedzi po drugiej stronie kabla :) Masz plusa.
 3. glasser

  World of Tanks

  Będę usatysfakcjonowany kompletnym banem na konto + IP :)
 4. glasser

  World of Tanks

  Nie używaj słów, których nie rozumiesz, mam tu na myśli słowo "fakt", bo on nie stwierdził znanego wszystkim faktu :) Rzucił jedynie popularne hasło wśród eksperuf :) WoTa ogarniam lepiej niż ty, miernoto Dla mnie płacenie za tak słabą i zabugowaną grę, jest debilizmem i takie jest moje zdanie, do którego mam pełne prawo :)
 5. glasser

  World of Tanks

  Odezwał się "ekspert", buhehehe.
 6. glasser

  World of Tanks

  Ja nie wiem jak można jeszcze grać w tego gniota, a już płacić za złoto to już odlot :D
 7. Przestańcie kupować te ciach!a od tej pseudo firmy zwanej Creative, to ubędzie wam sporo problemów z dźwiękiem. Ta pseudo firemka nie potrafiła, nie potrafi nie będzie potrafić zrobić porządnej i bezproblemowej karty. To ich po prostu przerasta.
 8. U mnie taki cyrk dział się na Win8. Po uruchomieniu systemu dźwięku brak, należało zmienić tryb pracy karty i po tym zaczęło grać. Rozstałem się na zawsze z tą pseudo firemką i mam spokój, każdemu to polecam.
 9. To na początek polecam trzymać się z dala od partaczy z Creative.
 10. Niemożliwe! Creative wydał nowe sterowniki! Żeby się czasem nie przemęczyli...
 11. Na moje szczęście udało się oddać 0204 USB bez żadnych problemów. Oddali kasę i więcej nie tknę czegokolwiek od Creative/E-MU. Szukam czegoś do 500zł. Podobno jeśli chodzi o cena/jakość w tym przedziale cenowym, wygrywa SMSL SD-1955+ (400zł). Nie ma zbytnio żadnych ciekawych opinii na temat tego chińskiego cuda techniki cyfrowej. Może ktoś posiada?
 12. Ja absolutnie nie polecam dotykać E-MU 0204 USB ponieważ to cudo ma zwalone stery i karta nie nadaje się do użytku. Jakość dźwięku owszem, jest bardzo dobra. Oczywiście jak przystało na firmę Creative, mają gdzieś napisanie sterownika z prawdziwego zdarzenia, a na forum jest wiele postów na temat problemów z tą kartą (i nie tylko).
 13. Proszę posiadaczy o opinię na temat tego chińskiego cuda. Podobnież jest nawet niezłe, a jeśli chodzi o cena/jakość nawet bardzo niezłe
 14. glasser

  World of Tanks

  Jak grać T29, aby kogoś ubić i cokolwiek zarobić?
 15. glasser

  World of Tanks

  Szukam kogoś rozgarniętego, któ potrafi dobrze grać na T29. Potrzebuje zdobyć exp do odkrycia zawieszenia - ja już straciłem nerwy. Kto chętny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.