Jump to content

zalOst

Stały użytkownik
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Pozytywna

About zalOst

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/03/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. cisza przedpremierowa
 2. No tośmy się doczekali, postapokaliptyczny świat we wszystkich kolorach tęczy aka sims 4.
 3. https://twitter.com/BethesdaStudios/status/605744940006670337/photo/1 :o i jeszcze to: http://fallout.bethsoft.com/
 4. Ale okropnie teraz wygląda to okieno podnoszenia przedmiotów, mogli chociaż dać opcję zmiany rozmiaru tak jak przy całym interfejsie.
 5. Skąd w ogóle pewność, że cokolwiek powiedzą?
 6. Mnie osobiście bardzo spodobał się ten utwór ze ścieżki dźwiękowej. Nie powiem, zbudował fajny klimat przy zadaniu "Licho przy studni".
 7. Wyłączcie NVIDIA Streamer Service w usługach windowsa jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, dobre 10 klatek za darmo.
 8. Grając w "oknie bez ramek" i z wyłączonym vsynciem żadnego rwania nie uświadczyłem. Co do systemu walki to mnie się właśnie podoba, ten z dwójki był strasznie ociężały. Geralt reagował z opóźnieniem i w ogóle było kiepsko dla mnie. Tutaj jakoś tak lżej, przyjemniej i te uniki też są fajne. Na razie biegam po wsi i kwiatki zbieram, nie ma co gra wciąga a po trailerach i zapowiedziach jakoś się specjalnie nie nakręcałem.
 9. zalOst

  Dragon Age: Inquisition

  Wie ktoś gdzie można kupić klucz do gry w angielskiej wersji językowej? Ten cały origin taki pokręcony, że boję się, że jak wezmę klucz pl to nie będzie potem do wyboru języka angielskiego :sad:
 10. zalOst

  Diablo 3

  Widać, że powoli wszystko poprawiają, jeszcze ze dwa dodatki i wszystko będzie cacy :)
 11. Mogę potwierdzić, że ta metoda działa. Sam skorzystałem jakoś w weekend chyba i w poniedziałek rano miałem już kluczyk na skrzynce pocztowej ;)
 12. zalOst

  Diablo 3

  To znaczy że jak dla mnie dalej lipa ... Pamiętam jak oglądałem streamy z bety dla rodziny i znajomych, miałem wrażenie że te niby to losowe rifty to te same lokacje z aktów z podstawki, tylko ze zmienionymi nazwami i oświetleniem właśnie. Szkoda, myślałem, że po blizzconie coś ruszy w tej kwestii, na samą myśl o robieniu tych samych aktów od nowa crusadaerem aż mi się niedobrze robi ...
 13. zalOst

  Diablo 3

  wiadomo coś odnośnie losowości lokacji z aktów 1-4? słyszałem że w nowym akcie ma to już wyglądać lepiej, ale co z poprzednimi aktami, też przejdą taką przemianę czy olewka?
 14. zalOst

  Diablo 3

  jest coś sensownego dla dh, na dzień dzisiejszy, poza rapid fire-> bombardment? strasznie mnie wkurza zupełny brak mobilności przy używaniu tego skilla
 15. zalOst

  Tanie gry

  3 dodatki w cenie jednego to chyba żaden skandal za 2 godziny nowa oferta, ciekawe co rzucą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.