Jump to content

Orygano

Stały użytkownik
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Orygano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-9

Reputation

 1. Ostatnio miałem problem że włączam kompa i nie nie chce odpalić się obraz, otworzyłem kompa wydmuchałem odkurzaczem kurz, komp się odpalił obraz się pojawił ale na karcie graficznej w środku Radeon 4870x2 świeci się jedna kontrolka na czerwono. Co to oznacza...?
 2. Czyli mogę śmiało kupować...?
 3. Leon166 czyli wszystko jest okay...? Będzie wszystko hulać...?
 4. Pytam - o wewnętrzne połączenie z Hubem czy wtyczki będą pasować do siebie (bo są różne 19 Pin lub 20 Pin - chyba że źle to rozumie) Obowodę mam taką CoolerMaster RC-690-KKN1-GP
 5. Mam zamiar kupić NZXT Aperture M Multimedia HUB - czarny do tego potrzebuję dokupić Silverstone SST-EC04-E, PCI express card 4x USB 3.0. Czy to będzie ze sobą kompatybilne?
 6. Okay. Nie wiem czy opłaca się już kupować Blu-Ray, jak minie era DVD to Blu-Ray mocno stanieje. Podałem przedział do 150 PLN. Tak do stacjonarnego kompa.
 7. Jaki polecacie napęd optyczny do 150 PLN. Dziekuję
 8. Moja koleżanka poprosiła mnie o zestaw komputerowy dla domowego użytkownika (do oglądania między innymi filmów) kwota do 1500 PLN.
 9. Ostatnio zauważyłem w Firefox'ie tworzą mi się zniekształcenia tekstu głównie jak używam skrolowania na facebooku Nie wiem w czym problem w innych przeglądarkach wszystko działa poprawnie, czy to wina przeglądarki czy coś z kartą graficzną...?
 10. Alucard69 jakoś nie potrafię znaleźć tego modelu Samsung 300H ...?
 11. Zmieniłem według waszych wskazówek tylko obudowa znajomemu się ta podoba więc ją zostawiam: Czy taki zestaw może być...?
 12. BlackMachine jaką płytę główną polecacsz...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.