Skocz do zawartości

krzysiek0004

Użytkownik
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez krzysiek0004

  1. Nie jestem w stanie odpowiedziec czy te kreseczki sa nawet w czasie bootowania kompa , poniewaz je widac najlepiej na bialym ,a podczas bootowania jest bardzo malo bialego . Po zmniejszeniu taktowania kreseczki byly juz prawie nie widoczne jednak po pewnym czasie znowu sie pojawily. Mowisz ze to na 100% nie jest wina plyty glownej i agpx4, bo jesli nie (czyli wychodzi na to karta jest walnieta) bede mogl ja zwrocic.

  2. A mam takie pytanko.. (jestem laikiem i prosze nie smiejcie sie ze mnie :wacko: ) jezeli mam plyte glowna obslugujaca tylko agpx4 ( kupujac karte bylem pewien ze mam agpx8 :mur: ) a karta jest do x8 to moze to byc wina tych "dziwnych" kreseczek?

  3. Te sterowniki jako ostatnio obsługują serie GF 4.

     

    I je zalecam zainstalować, poprzednio należy prawidłowo odinstalować stare sterowniki.

     

    Dzieki za szybka odpowiedz. Prawidlowo odinstalowac , czyli jak? Bo ja zawsze wchodze przez panal sterowania -> dodaj dodaj lub usun programy . To wystarcza czy jeszcze cos mam zrobic?

  4. Witam . Ostatnio zakupilem uzywana karte (jak w temacie) i sprzedawca zapewnial mnie ze dziala ona w 100%. Jednak po dopaleniu kompa zauwazylem na ekranie dziwne kreseczki Dołączona grafika . Instalowalem najnowsze sterowniki ze strony nvidi ale nic nie dalo. Dzwonilem do goscia i mowil ze to wina sterownikow i zebym znalazl starsze i wtedy na pewno bedzie wszystko ok. Jednak wgralem starsze i dalej mam te kreseczki. Prosze o pomoc

×
×
  • Dodaj nową pozycję...