Skocz do zawartości

FreEOnE

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia FreEOnE

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. a co tu ma procek do rzeczy jest wporzadku chodzil kiedys spokojnie na 2,2 ghz, to tylko bios zle czyta temp przez co sie komp wylacza!
  2. to nie probe wylacza kompa bo tam mam ustawione chyba zeby wylaczal przy 70, to ze tam sobie zmienie to mi nic nie da, bo to ten c.o.p wylacza kompa interpretujac zle temp w biosie, probe to mowie ze na maksa meczony procek ma 46 za to w biosie az nawet 90 co jest bzdura , zmiana biosu nic tez nie daje, chodzi tylko o procka
  3. hmm.. a ja mam taki problem z moja a7n8x 1.04 ze moj cudowny bios zle wykrywa temp ( od 70 do ponad 90 stopni ), w probie jest gdzies 42 max w stresie 46, przy podkrecaniu jest taki problem ze komp sie wylacza poprostu w zwiazku z czyms co sie nazywa c.o.p. czyli computer overheating protection (powyzej jakiejs temp komp sie wlasnie wylacza). Co zrobic z tym ustrojstwem? podobno mozna gdzies ustawiac wyzsza temp przy ktorej komp ma sie wylaczac. zmiana biosu nic nie pomaga a7n8x dlx 1.04, t-bred b 2100, geil 400 cl2, zasilacz 300, radek 9500 pro
  4. tu nie chodzi o zasilacz ( 300 ), plytka ma cos takiego jak c.o.p. czyli computer overheating protection, ktore wylacza komputer powyzej jakiejs temperatury a w zwiazku z tym ze bios sie myli to komp sie wylacza!!! jak to ustrojstwo wylaczyc lub zwiekszyc temp przy ktorej komp powinien sie wylaczyc?
  5. no i jeszcze bios 1007 uber-a, choc chyba wszystkie probowalem
  6. to mianowicie plytka jes to a7n8x rev. 1.04, procek to wlasciwie t-bred b 2100, ale nawet nie mozna juz ustawic na 2100 bo pare mnoznikow ze tak powiem zaginelo, ram to geil 512 mb 400 mhz cl 2, to chyba tyle z tych wazniejszych. Kiedys procek chodzil spokojnie na 2,2 ghz ale teraz to ewidentnie bios chyba zwariowal z tymi temperaturami.
  7. elo, mam taki maly problem przy podkrecaniu a mianowicie moj wspanialy bios zle wykrywa temp procka ( wedlug niego gdzies miedzy 70 a 90) co jest zupelna bzdura bo w win na probie jest 42 w stresie max 46, ale jak sobie podkrece, ewentualnie zwieksze vcore komp mi sie wylacza bo pewnie w biose przekroczylo limit. Co robic? zmiana biosu nic nie pomaga! moze da sie jakos wylaczyc sprawdzanie temp przez bios albo zapobiec jakos wylaczaniu kompa???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...