Jump to content

Vlrus

Stały użytkownik
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Vlrus

 1. Materiał to jaką eko-skóra nie mam pojęcia jak się dokładnie nazywa. Od środka będzie jeszcze zszyta bo na razie jest tylko luźno założona. Kolorek to najzwyklejszy na świecie czarny mat z tym ,że postarałem się żeby był bardziej "prymitywny" (w końcu ma nawiązywać do wiedźmina a tam technologie były w powijakach; wzorowane na grze) Co do porady dziękuję sprawdzę na następny raz spróbuje, mam nadzieję że wyjdzie tak jak powinno :)

 2. Va’esse deireádh aep eigean…
  Witam wszystkich bardzo serdecznie na tym forum. Jest to moja pierwsza konstrukcja którą chcę się podzielić ze światem więc proszę o wyrozumiałość zwłaszcza przy zdjęciach.
   
  Tak więc zaczynamy.
  Myśl na ten projekt narodził się jeszcze przed wydaniem pierwszej gry wiedźmin i w zasadzie w trakcie czytania "chrzest ognia" podczas projektowania sugerowałem się fan artami jak i zarówno samymi grami. Obudowa która posłuży za adepta do mutacji to stara obudowa do której mam wielki sentyment i przechodziła już kilka przeróbek (niestety nie mam już zdjęć jak wyglądała oryginalnie)
   
  Stan od którego zaczynam modowanie:

  76a3a9f3587e.jpg

  29c69b4e10a4.jpg

  4bb35cb558a1.jpg

  2f58ec1de855.jpg
  Następne zmiany to przemalowanie całości na czarny mat z czerwonymi akcentami oszlifować oraz obłożyć front ćwiekami i skórą

 3. Witam! Jak powiedział przedmówca na zwykłej obudowie to lichy pomysł ale wyhodować takie kryształy na obudowie z pleksi to już bardziej. Sądzę że najpierw trzeba by było zewnątrz to oszlifować na chropowato(żeby kryształy się trzymały). Ogólnie idea mi się podoba, Życzę powodzenia i nie daj sobie wmówić że to złe

 4. Witam! Mam zamiar sobie kupić laptopa do celów multimedialnych (ogladanie filmów HD,troche nowszych gierek i przede wszystkim do internetu).Moje pytanie brzmi na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu oraz czy będzie można je unowocześniać o nowsze podzespoły takie jak GPU i CPU.Możliwe fundusze to 2000-2500zł

 5. Witam! Mam maly problem a mianowicie jak próbuje otworzyć dysk to otwiera się okienko takie jak do wyboru programu którym ma otwierać jakiś plik i nie chce mi pokazywać ukrytych plików(jak zaznacze w opcjach folderów).Co robić??

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.