Jump to content

kad48

Stały użytkownik
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.komputerowiecpcs.pl
 • GG
  0

kad48's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wiem, pośpieszyłem się -najpierw napisałem na forum, a chwilkę później znalazłem...Ale nie mogę nic znaleźć na temat drukowania...:(
 2. Na 150 stronach autor opisał między innymi: - hackowanie CSS - zaawansowane selektory - optymalizacja stylów - wszystko o skiplink - elementy blokowe i liniowe - tworzenie menu i formularzy >>>Pełny opis ebooka<<<
 3. Dzięki, jednak nie doczytałem regulaminu... :rolleyes: W Excelu jest jeszcze coś takiego jak adresowanie bezwzględne (chyba względne też) - możesz mi jeszcze coś na ten temat napisać?
 4. ...masakra, niecierpię tego programu :mur: Rzeczywiście jest różnica pomiędzy wersją 2003 a 2007, ale może jakoś to wszystko "przetrawię"
 5. ...fajnie, tylko proszę po polsku - wszystkiego po angielsku nie rozumię..
 6. Nie, nie jestem z tamtych miejscowości. To jest właśnie problem, że nie pamiętam dokładnie tych pytań. Przede wszystkim chodzi mi o różne zadania związane z drukowaniem. Może na te dwa pytania mi odpowiedz: " było tam zadanie, gdzie trzeba było wydrukować kilka arkuszy na jednej stronie. Również było coś takiego, żeby jeden cały wiersz z jednego arkusza pojawiał się na pozostałych arkuszach (nie chodzi tutaj o skopiowanie i wklejenie tego wiersza na wszystkich arkuszach skoroszytu). Jak to zrobić???" I jeśli pamiętasz jakieś pytania związane z drukowaniem, to napisz o nich również..
 7. No to i ja coś dorzucę...:) To jest fotka zrobiona moim marnym, nie profesjonalnym aparatem: http://i35.tinypic.com/24wexs3.jpg A to jedna z moich pierwszych grafik, jakie wykonałem. Jest to oczywiście fotomontaż: http://i35.tinypic.com/a0kz7l.jpg
 8. Czy ktoś z was zdawał ten moduł? Albo przynajmniej jest tutaj ktoś, kto ma dobrze opanowanego Excela? Mam mały problem. Na egz. z tego modułu zawsze są zadania na temat drukowania arkusza lub skoroszytu. Jest na ten temat kilka pytań przeważnie. Już dwa razy wyłożyłem się na tym module i nadal nie pamiętam dokładnie jakie to były pytania, ale wiem, że nie potrafiłem ich zrobić... O ile dobrze pamiętam - było tam zadanie, gdzie trzeba było wydrukować kilka arkuszy na jednej stronie. Również było coś takiego, żeby jeden cały wiersz z jednego arkusza pojawiał się na pozostałych arkuszach (nie chodzi tutaj o skopiowanie i wklejenie tego wiersza na wszystkich arkuszach skoroszytu). Jak to zrobić??? Mam książkę do Excela, ale na temat wersji z 2007 roku, a ja zdaję na wersji 2003, także jest sporo różnic, ale i tak nie znalazłem tego czego poszukuję... Jeśli ktoś z was pamięta pytania odnośnie drukowania w Excelu i wie jak to zrobić, to będę bardzo wdzięczny jeśli tutaj umieścicie pytania i odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.