Jump to content

Smakus

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Smakus

 • Rank
  Newbie
 1. Tomkoon, miałeś takie plastikowe zabezpieczenia na tweetery? Bo dziwi mnie jak mogłeś dostać takie wgniecione, może fabrycznie takie wyszły?
 2. Ja wczoraj wieczorem odebrałem swoje solo7, igła sztuka, żadnej skazy, nawet podwójny karton(taki zwykły przewozowy też z oznaczeniem głośników, a w nim już ładniejszy jakby sklepowy). Dzisiaj je spróbuje jakoś umiejscowić, osłuchać i skrobnę może moje wrażenia.
 3. Ktoś ma wiarygodne informacje nt. dostępności Solo6c? Jak znikneły pod koniec lipca, tak ich nie widać, dowiadywałem się w paru sklepach, ale ich terminy się cały czas przekładają. A może jakaś alternatywa dla 6-tek?
 4. 1500zł to jest "niewiele" większa cena? Cena tam podana jest od 1 sztuki....
 5. A ja ponawiam pytanie nt. Microlab Pro, znalazłem recenzje modelu Pro 3 z którego wynika, że grają całkiem przyzwoicie, w dodaku mają 8" głośnik średniotonowy, jak się mają do Solo6? Link do recenzji: http://forum.purepc.pl/Audio-f63/Recenzja-...-3-t266006.html Mam zamiar kupić któryś z modeli Microlaba do pokoju 10m2 i nie wiem czy bardziej odpowiednie będą Solo 6 czy może 5, zainteresowały mnie również te Pro 3. Które będą najlepszym wyborem?
 6. Witam, ktoś ma jakieś porównanie Modeli Solo 5/6/7c z Modelami Pro? Warte swojej ceny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.