Skocz do zawartości

teduniOWiesz!!!

Stały użytkownik
  • Postów

    18
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    4032148

Profile Information

  • Skąd
    Ełk

Osiągnięcia teduniOWiesz!!!

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. QRDE nie wiem czemu tak wszyscy jado na te TwinMossy czy one naprawde są takie lipne??? Mam te "zwykle" twinmossy i powiem wam ze sa wypas!!!! Kupilem je okolo 3miechow temu i od tamtej pory chodzo na timingach 5-3-3 CL2 przy FSB190 i zero zwiechow!!!
  2. ziOmek jestes zajebistY !!! :)
  3. No co ty motasz nie zmeinaj. Pomysl przecierz bedziesz mogl podkręcic ten ramik a zawsze 1GB jest lepiej niz 512 to proste!!!
  4. Moje tez są na kosciach M.Tec i wszycho zaje... smiga na timingach 2.5-3-3-5. W zasadzie koscie M.teca i TwinMosa to tosamo luknij ten tescik http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/165
  5. Jam ma te TwinMoski i wszycho smiga!!!
  6. Siema ziomy mam gf3 ti200 od gainwarda i aktualnie wgrane omegi KX 1.4523a.Czy to są dobre stery pod moją grafe, jesli nie to powiedzcie jakie są the best!!! :D.
  7. A ja wam powiem ze mam maly problem z tą plytka , kurde kiedy zainstalowalem jakies nowe stery do tej plyty(niepamientam jakie :roll: ) to WinXP zacząl mi sie 2 razy dluzej uruchamiac niz na firmowych sterach Epoxa wiecie moze dalczego???
  8. A ja wam powiem ze mam maly problem z tą plytka , kurde kiedy zainstalowalem jakies nowe stery do tej plyty(niepamientam jakie :roll: ) to WinXP zacząl mi sie 2 razy dluzej uruchamiac niz na firmowych sterach Epoxa wiecie moze dalczego???
  9. Elo ziomy mam male pytanko. Mam zamiar kupic tego coolera http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12204 tylko nie wiem czy on jest wart tych pieniendzy a zależy mi na ciszy i wydajności a on "podobno" jest cichy i wydajny + mam obudowe z oknem i 3 swiecące wentyle i ten tez by mi sie przydal do kolekcj :) Acha mam na niem zamiar kręcić Bartona 2500+ z zablokowanym mnożnikiem :cry: Napiszcie co o nim sądzicie albo dajcie jakiegos linka gdzie są jego testy. Future THX Moj comp to : Bart2500+/Epox 8rda+ rev 2.1/2*256TwinMos Dual(narazie chodzą na 333)/Gainward GF ti200 GS 230/500 /10 GB Western Digital :cry:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...