Jump to content

radoskor

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About radoskor

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, taki zestaw planuję ale nie jestem pewien czy będzie ze sobą współpracował: Laptop Thinkpad T490 + STACJA DOKUJĄCA Dell Thunderbolt Dock TB18DC teoretycznie powinno bo w laptopie TB 3.0 i w stacji dokującej też ale z tego co widziałem Dell łączy się ze stacja dokująca przez 2 złącza USB C. pytanie czy ktoś ma taka stację dokującą i czy łączył z laptopem innej firmy niż Dell?
 2. Mam nadzieję że nie łamię regulaminu. Fraz - konkurencja - znika z końcem tego roku, szkoda bo również czytałem i lubiłem ten portal komputerowy. Pamiętam go jeszcze przed zmianą layoutu, bez tej wyjeżdżając reklamy na dole która chyba go zabiła a na pewno zabijała przeglądarki użytkowników. Bardzo obszerne testy i recenzje można było tam spotkać o monitorach i aparatach cyfrowych. W lata 2007-2009 naprawdę często tam zaglądałem. Niestety ostatnio bardzo czuć przeciąg na portalu i podejrzewałem że niedługo go zamkną. Szkoda że to już. Może ktoś z was forumowicze napisze pelniejsza historie portalu, tak aby nie zniknął do końca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.