Jump to content

makis339

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by makis339


 1. A ja polece myjni bezdotykowe ehrle, woskowanie na goraco+splukiwanie i efekt bardzo podobny i to na wszystkich szybach i lakierze, koszt niski i samochod czysty

  Ale to nie kwestia czystości, widzisz wosk nakładany w myjni na gorąco to działa kilka dni :) może 2 tygodnie max. A tu masz efekt na szybie który trwa kilka miesięcy.

   

  ale nie za takie pieniadze

  Ale za jakie? Widzisz też tak myślałem, aż mnie koleś w końcu przekonał. Kupowałem Autoland za 20 zł na stacji, tyle że trzeba go było lać litrami na szybę i po dwóch myciach nakładam ponownie. A teraz mam produkt który co prawda kosztuje koło 40-50 zł ale nakładam go raz w roku :) Normalnie myje auto w myjce ręcznej, normalnie myję szybę, normalny płyn do spryskiwaczy. A produkt działa :)

  Więc zaoszczędzić pozornie 30 zł nie jest łatwo, trudniej jest zaoszczędzić znacznie więcej jeśli kupisz droższy produkt który starczy Ci na znacznie dłużej :)

  Sprawdz produkt i możemy wrócić do dyskusji o cenie. bo tu wraz z ceną idzie jakość :)

  Miłego!

   

  EDIT:

  Na allegro też go sprzedają http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12385127

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.