Jump to content

Twój Pan

Stały użytkownik
 • Posts

  9523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Everything posted by Twój Pan

 1. Nie rozumiem jak ty to robisz, od półtora roku szukasz kwadrata i ciągle nic.
 2. Tym sposobem można sobie wypłacić na koks i dziwki, nie mając dobrej podkładki domu sobie tak nie kupisz.
 3. Przestań świrować biedaka po bankach i jak prawdziwy mafiozo kładź walizke gotówki na stół.
 4. Jedne są szybsze drugie wolniejsze. To co masz opisane jako single i dual to nie tryb pracy kontrolera a ranga pamięci, zależy ona od fizycznej konstrukcji modułu i nie musisz zawracać sobie tym głowy. To czego szukasz masz w zakładce memory.
 5. To forum zaczyna być coraz ciekawsze
 6. Ustawienie nowej skórki idealnie informuje czy trzeba się logować dziś po raz piąty czy jednak tym razem forum było łaskawe.
 7. Co za plebs jeździ autem na wakacje?
 8. Serio czy trolujesz? Siedzenia się nie składają? Ale jak to? W sobotę po okolicznych wioskach jechałem golfem trójeczka, a w niedzielę czwóreczką (co ciekawe oba w benzynie) i się fotele składały coby więcej pyr można było załadować na targu, ale w takim nowoczesnym premium za gruby szmal? Czego jeszcze tam nie ma co było standardem w polonezie?
 9. Twój Pan

  Auto Do 60k

  Zachar to kumpel naszego dobrego znajomego z testowego, dajcie mu spokój
 10. Twój Pan

  Auto Do 60k

  Dacia Logan, Fiat Tipo, Lada Niva
 11. Wyższa częstotliwość to wyższy pobór energii, jeśli dla kogoś to ma znaczenie.
 12. Ja w sumie też, a nawet w połowie drogi do sześćdziesiątki nie jestem. Czego to dowodzi?
 13. Potwierdzam, nawet twardziele w niemieckich suvach czują respekt, coby im białego lakieru na prestiżu nie pozostawic
 14. Wsadź dodatkowe 2GB ramu, jak masz chęci i zdolności to trochę podkręć to co masz. Nie ma sensu nic więcej z tym sprzętem robić.
 15. Widzieli, straszny muł, aż 4 sekundy do 100
 16. Nie potrzebujesz nowego auta, tylko nowej żony.
 17. To nie jest sarkazm kolego Novice, nie wprowadzaj innych w błąd jeśli jesteś początkującym użytkownikiem. Dual Channel to nie dwie/cztery kości ramu, tylko tryb pracy kontrolera. Posiada on dwie szyny 64 bitowe, zakładając że w płycie głównej są cztery sloty na ram, to pierwsza szyna obsługuje przykładowo sloty dimm1/2, a druga sloty dimm3/4. Aby działał tryb Dual Channel, czyli 2x64bit = 128bit, musisz obsadzić co najmniej dwa banki pamięci czyli dimm1 lub dimm2 oraz dimm3 lub dimm4. Nie jest istotna ilość kości pamięci, ich typ, pojemność, timingi - będzie to miało tylko wpływ na wydajność podsystemu pamięci, nie na tryb pracy kontrolera. Polecam zapoznanie się ze specyfikacją dowolnego kontrolera pamięci, takie informacje są ogólnodostępne. Dużo oczywiście też zależy od kompatybilności płyty głównej, o czym wspomniałem wcześniej.
 18. Oczywiście, że będzie, nie wprowadzaj w błąd swoim niskim poziomem wiedzy technicznej. Jak sama nazwa "dual channel" wskazuje chodzi o obsadzenie kości w dwóch kanałach. To, ile tych kości będzie lub jaką mają pojemność nie ma znaczenia, jeśli są one kompatybilne z płytą główną.
 19. Może ma białoruski, izraelski albo kazachstański, skąd wiesz?
 20. Tak myślałem, że do ruskiego kurortu nie chcesz jechać
 21. To weź i teraz pojedz do Zakopanego taką Teslą!
 22. Tylko żebyś przypadkiem nie zapomniał, że Focus wykwintnym czy skomplikowanym żelastwem też nie jest. Oznaki homofobii zgłoszone do odpowiednich służb, możesz się spodziewać nalotu panów z dużymi gumowymi pałkami, którzy szybko cie przekonają do tęczowych poglądów.
×
×
 • Create New...