Skocz do zawartości

yacub10

Stały użytkownik
  • Postów

    98
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    1367439

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    sosnowiec

Osiągnięcia yacub10

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

  1. problem rozwiązany - okazało sie ze w pliku cfg odnosiło sie sie do pliku "memdisk" a w obrazie był plik "memdisk." dodałęm "kropke" w pliku cfg i updejter ruszył - ale dzieki za rade pozdro
  2. ma ktoś jakis sprawdony sposó na updejta firmware w M4 ? bo ja jestem chyba za tempy do tego, windowsowa aplikacja nic nie powoduje a obraz iso że nie znajduje obrazu kernela memdisk poprzedni updejt do 010 przebieg bez problemu
  3. a u mnie pojawił sie inny problem - płyta podczas pobierania duzej ilości danych poprzez karte sieciową piszczy!! spotkałsie ktoś z czym podobnym - pamietam za czasów q9550 jak go podkrecałem ostro to płyta podczas tesatowania piszczałą - tak samo karta podczas podkrecania i wygrzewania popiskiwała, ale żeby piszczała płyta podczas pobierania danych? net to UPC 25, routerek tl-wr340-g
  4. coś nie tak ze temp dochodzi do 95 stopni przy defaultowym rdzeniu - wrecz bardzo źle to nawet na boxie tyle chyba nie ma
  5. pierwszy raz spotkałem sie aby ktoś zwrociłsie z problemem zacinającej sie myszy - predzej były posty że wogolne nie działą ale żeby jakies lagi i spowolnienia ? dla mnie to normalne że wzkaźnik myszki jest ciut inny jak w windowsie ;)
  6. jak juz kupies te 4x4 1333 to nie warto zmieniac :) w szczegolnosci że to bardzo dobre pamieci ;) pamieci zawsze za mało - niedługo okaże sie że 8GB to mało :)
  7. jeżeli chcesz mieć wygląd i radiator to kupo sobie - goodram play, kingston grey, albo te corsairy co pisałeś
  8. posiadam takowe na asrock P67 PRO3 i działają na XMP przy 1,5v :)
  9. Blackwhite - dzieki za pomiar radiergummi - zgadzam sie z tobą, raczej chodzi o kontroler pamieci ale tak po za tym nic do danego modelu asrocka nie mam zastrzeżeń :)
  10. moim zdaniem ten pomiar 98C który u mnie też jest taki sam uważam za błedny, pamieci nie osiągają takich temperatur - ma ktoś miernik laserowy ? może ktoś sprawdzi jakies pamieci podczas testu prime95 :)
  11. ja chciałęm mały off top wprowadzić - ktoś wyżej pisał że test Prime95 bardzo obciążą i zarazem rozgrzewa pamieci - chciałęm si dowiedzieć w jaki sposó to weryfikujecie ? u nie po 1-2h prime'a radiatory pamieci mają ciut wiecej jak ludzka reka wiec nie wiem skąd takie przypuszczenia ? sprowadzcie mnie na dobrą droge :) (stara sygnaturka)
  12. moim zdaniem to loteria :) ja znalazłem kolesia co miał taki sam batch jaki chciałem kupic - u niego procek krecił sie spokojnie 4,2ghz a u mnie max 4,0 wiec nie ma zasady
  13. gi3r3k ja do zwykłem płyty wgrywałem bios od MOA ale i tam moim zdaniem bios B3,26 był lepszy
  14. wypnij dyski i zostaw samą nagrywarke i zobacz co bedzie
  15. dokładnie powtórzę to co rafa napisał, wersja Corsair HX jest cicha - w moim przypadku 520W - nic nie słychać a procesor podkręcony do 4,0 i w grach czy pod czas LinXa obroty rozkręcają sie do 850 wiec jego polecę - ale tak samo polecę enermaxa :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...