Skocz do zawartości

gtxxx

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia gtxxx

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. gtxxx

    Gtx 275 "gubi" Obraz

    Witam, karta jest nadal niestabilna, po zainstalowaniu najnowszych sterowników brak obrazu. Na stronie gigabyte już niema nawet biosu do wersji H. Szukałem czy nie zrobili czegoś nowszego. Mam pytanie , czy jak oddam karte na reklamacje to czy lepiej wgrać jej stary bios czy zostawić ten co jeszcze tydzień temu był na stronie gigabyte?? i 2 pytanie jak uzasadnić reklamacje tzc. co napisac żeby mi wymienili karte na wolną od wad a nie przysłali znowu uszkodzoną , bo wiadomo ze mogą grać na czas/ :angry:
  2. gtxxx

    Resident Evil 5 Na Pc!

    Stwierdze tak, SZAŁU NIEMA !! szał był kiedyś na PSX
  3. gtxxx

    Gta 4

    witam mam pytanie czu udało sie komuś grać na padzie w wersje 1.0.3.0 ?? Ja grałem na padzie w nie spaczkowanej grze , teraz zainstalowałem path 1.0.3.0 i pad przestal działać;......... ma ktos na to rade????
  4. gtxxx

    Gtx 275 "gubi" Obraz

    A ja mam nadzieje że ktos udostępni ten nazwijmy go Vmod do gtx-a , co gdzie przylutować. Sam bym sie tego podjoł jak bym wiedział gdzie i co przylutować :angry: > Puki co jakbyście sie coś dowiedzieli na temat przeróbki karty lub biosu do niej to dajcie znać :sad:
  5. gtxxx

    Gtx 275 "gubi" Obraz

    Dokładnie mam wersje H , i wgrywałem bios F3_C i nic to nie pomogło dalej zdarza sie że karta gaśnie w momęcie wyświetlenia windy :angry: Niechce jej sprzedawać na allegro bo czułbym sie jak oszust, najgorsze że gigabyte sprzedaje ją i i tak sie nie czuje...... mam nadzieje że wymyśla jakiś fix bios który zadziała
  6. gtxxx

    Gtx 275 "gubi" Obraz

    Czytałem zassałem zmieniłem i niedziała. Gigabyte powinno oddać kase za taki chłam. Już nigdy nie kupie nic od GIGABYTE . Karty nawet niema sensu reklamować bo nic n nimi nie zrobią,te karty mają wade fabryczną. Pozastaje z tym żyć jak z reumatyzmem. Za taki numer GIGABYTE powinno zniknać z rynku. Wszystkie gtx 275 mają wade nie jesteśmy sami look--> http://forums.overclockers.com.au/showthread.php?t=798328 .
  7. gtxxx

    Gtx 275 "gubi" Obraz

    Witam , i odrazu powiem że mam TO SAMO , szkoda gadać wydać tyle kasy i dostać taki shit :angry: , Noi czy ktoś z tego forum zna recepte zeby naprawić tą karte?? juz sie z tym mecze 2 miesiące, na początku kupiłem zasilacz , potem kupiłem płyte , już mam tego dostc .POMOCY
×
×
  • Dodaj nową pozycję...