Jump to content

Matt125

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Matt125's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. i jeszcze jedno pytanie , jaki kabel byście wybrali , nawet tej firmy Madexa, mam zamiar go puścić pod ziemią, a jeśli nie madexa to co innego , prosiłbym o linki , żebym wiedział co w sklepie powiedzieć . Cena też by się przydała. Co powiecie o kablu SOLID Cat. 5E Lan Cable UTP 4 Patrs 24 AWG --- z tym PATRS nie jestem pewny bo nie mogłem się rozczytać Mama kawałek takiego kabla w domu.
  2. No to rozumiem spróbować można , tylko z tym switchem to będzie problem bo na tych 120 m nie ma gdzie za bardzo postawić switcha A tego neta to mam zamiar zwiększyć jak coś... Tzn. Komputer-----Kabel <załóżmy 2m>---->Switch---->Reszta kabla---> Komputer 2 Kolega powiedział mi że tak zrobić jak narysowałem ;) to powinno być już lepiej. Dzięki za udzielenie odpowiedzi... Jak mówicie, że ma chodzić to raczej kupię sam kabel , a jak coś będzie, źle to to się coś wykombinuje.
  3. Witam chcę się zapytać czy jest możliwa sieć ponad 120 metrów. Chodzi mi o to, że stoi komputer z założonym internetem neostrada 512 +Livebox I Czy da się przeciągnąć kabel 120+m , tak aby był internet na innym komputerze, i co będzie do tego potrzebne, Schemat : Komputer + Neostrada512+LiveBox--------------------Odległośc 120m---------> Komputer 2 Co trzeba byłoby jeszcze dokupić aby nie stracić sygnału??
×
×
  • Create New...