Jump to content

misiu36100

Użytkownik
  • Posts

    10
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by misiu36100

  1. Gram w NHL 09 PC i bramkarz mi ciągle znika z bramki,gram na padzie.Mimo ze nie używam przycisku odpowiedzialnego z zmianę to i tak bramkarz znika.Pytanie jak ten problem rozwiązać może ktoś z was zna sposób lub jest jaki patch.

  2. Witam jest cała masa opisów na necie jak  pozbyć się reklam.Programy które blokują wyskakujące okienka z reklamami np  typu  AdBlock blokują mi reklamy ale oprócz tego filmy z wiadomościam które poprzedzają  reklamy są całkowicie blokowane a takowe lubię oglądać.Jak rozwiązać ten problem.

  3. Czytałem  to co pokazała przeglądarka na tym forum, jak ominąć problem z brakiem dostępu.  Próbowałem wszystkie sposoby podanych na sieci i dalej to samo, przykład odznaczam tylko do odczytu zapisuje robię ponownie właściwości pliku a tu dalej jest zaznaczone tylko do odczytu i można tak zapisywać 100 razy i dalej to samo.Jest może jaki program który daje możliwość ominięcia problemu z brakiem dostępu ?.

  4. Witam mam problem z uruchomieniem gry zresztą nie pierwszy raz.Gra się nie uruchamia bo pisze że na komputerze nie jest zainstalowane xapofx1_5.dll.Pytanie o co chodzi ?,ściągnąłem plik o nazwie xapofx1_5.dll ale nie wiem co dalej gdzie go wkleić.

×
×
  • Create New...