Jump to content

lws

Stały użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lws last won the day on October 19

lws had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About lws

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety ale X-KOM ostatnio mocno się zepsuł nie dość,że zamówienia to pic na wodę to jeszcze wysyłają używane części tj np mi przyszła używana pamięć ram bo blister był uszkodzony (popękany).Mało tego na sąsiednim portalu użytkownik ma problem z reklamacją produktu którego x-kom dawno by rozwiązał ale najwidoczniej mu nie zależy.
 2. Na nic nie czekaj jak jesteś na kupnie i wybierz RTX SUPER odpowiadający twojemu procesorowi o którym nie napisałeś.GPU Turing to nadal bardzo dobre karty i w zależności od modelu zagrasz w 1440p nie rzadko 2160p.Na nowość jak w przypadku Ampere zawsze musi ktoś się rzucić i pierwszych trzeba wydoić z pieniędzy.
 3. Morele nie potrafi złożyć komputery,mojemu kumplowi tak złożył że procesor się grzał okropnie w idle nie pisząc o stresie.Kolejna sprawa po co aktualizacja biosu na starcie? ja od nowości nigdy nie zrobiłem aktualizacji i wszystko śmiga,nauczyła się połowa z was wszystko aktualizować nie potrzebnie.Na koniec,to jest właśnie AMD - ich problemy,sprawdź kompatybilność ram z procesorem ewent. oddaj temu który ci składał komputer i niech on się martwi.Nie kupuj więcej gotowca.
 4. Reklamujesz z tytułu rękojmi z żądaniem naprawy,wymiany lub zwrot gotówki.Reklamacja to 14 dni kalendarzowych jeśli w tym terminie nie dostaniesz odpowiedź od sklepu to uznaje się za przyjęte jedno z wybranych żądań.Jeżeli wszystko odbywa się w terminie a sklep nie przystał na twoje żądanie (może odmówić i wybrać inne rozwiązanie) to przy kolejnej reklamacji musi się wywiązać.Reklamacja z tytułu rękojmi odpowiada sprzedawca a gwarancji producent.Jeżeli widzisz problem ,że lecą w bambuko to nie pisz czasem odwołań bo to strata czasu,tylko bij do rzecznika ci się wezmą za takich,samo pismo gdy sklep nie ustosunkuje się i nie odpowie w terminie to zostanie na niego nałożona konkretna kara.
 5. lws

  Jaki rx 5700xt

  Chyba ominąłeś słupek z dB 🙂 Odpowiada ci,bierz.
 6. lws

  Jaki rx 5700xt

  Bo mam ku temu powody. Test kart 5700XT masz multum tylko wiedz,że u ciebie może być inaczej z temp. i głośnością.
 7. lws

  Jaki rx 5700xt

  GPU od AMD nikomu nie będę polecał bo wiem co sam przechodziłem i nie jest to tylko problem softwarowy,mnie osobiście nie bawi ta loteria pełen przygód z kartami od tego producenta.Kup sobie w takim razie RTX 2060 SUPER a jak uparcie stoisz przy 5700XT to odnośnie temp. takie kwestie jak typ obudowy i jej przeciągu w środku nikt nie będzie zgadywał. W cenie 2300zł masz 2070 SUPER JetStream i czasem warto dołożyć niż kupić gniota którego sam podrzuciłeś w linku.
 8. lws

  Jaki rx 5700xt

  2070 SUPER jest lepszy to raz a dwa DLSS 2.0 zwiększa dodatkowo wydajność RTX-ów a tym samym wydłuży żywotność gpu Turing na rynku.
 9. lws

  Jaki rx 5700xt

  Dołóż i kup sobie RTX 2070 SUPER będziesz bardziej niż zadowolony i niech cię nie kusi tańsza propozycja od AMD.
 10. lws

  RTX 2060 pobor mocy

  Do tego zasilacza możesz podłączyć 2060super / 8600K i kręcić wszystko łącznie z ram i nic mu nie będzie.
 11. Jemu chodzi o dyski a nie kartę graficzną. Jeżeli użyjesz 2x ssdM2 to ci wyłączy SATA3 bodajże 2 - zobacz w instrukcji. Jeśli masz Asmedie A-1 , A-2 to nic nie wyłączy jak tylko obniży prędkość wybranych SATA3
 12. lws

  EVGA RTX 2070

  Też mnie to dziwi.Sprawdziłeś może miernikiem czy zasilacz trzyma napięcia w normie? jak nie to sprawdź z czystej ciekawości bo wierzyć mi się nie chce,ze powodem jest zasilacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.