Jump to content

lws

Stały użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lws last won the day on January 3

lws had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About lws

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech kupują nawet za 5000zł śmiać mi się chce po ile będą sprzedawać używki - złoty interes 😂
 2. Drwisz z czegoś czego nie rozumiesz a w dodatku wrzucasz zdjęcie Trumpa którego usunęli i blokowali bo stał się nie wygodny tej całej fałszywej globalizacji.Jak nie masz pojęcia o czymś albo nie rozumiesz to nie udzielaj się. on nie był w śpiączce za to ty jesteś w niej dalej bo nie wiesz co się dzieje na Świecie.Poprzedni boom nie serwował nam jak dzisiaj 3 w 1 hójowirusa,ceny x10 i dostępność długodystansowa jeszcze gorsza od poprzedniej.
 3. Pisałem kiedyś że sytuacja długo nie wróci do tej o której marzycie czyli dostępność kart w normalnych cenach.Przez jebany fikcyjny covidowy cyrk i bałagan na świecie.Przez którego chcą zniszczyć gospodarkę windując ceny pod księżyc o ile produkt będzie dostępny,normalnie rarytas.Mamy poważniejszy problem i nie ulega wątpliwości że działania chorych polityków wraz z globalistami tego Świata służy destabilizacji,zniszczeniu a potem pełną kontrolę nad wszystkim.Tak więc wielu sobie nie zdaje sprawy że to co nadejdzie będzie istnym horrorem a wy się martwicie o karty graficzne które możecie nie ujrzeć już wcale. Jeden idiota który szczepić sie chce już jest,kto następny.
 4. dostępny 😄 albo 2070 supel po co czekać.
 5. Jak kupujesz procesor to tylko zintegrowaną grafiką ta się przydaje,szczególnie tym co teraz nie mogą dostać karty lub uległa zepsuciu. tj napisał : albo nie zajmujesz sie obróbką itp programami. Wystarczy ci nawet 6/6 powyżej 1080p wynik procesorów w teście się zaciera. https://www.youtube.com/watch?v=2jIScA9lSf4
 6. lws

  PC do 5k

  Jak chcesz już to zainteresuj się kartą używaną np 2070S jeszcze w przyzwoitej cenie dostaniesz i nie licz prędko na 3060ti.
 7. Gdy były normalne ceny to warto było. W 1080p i3 8100 możesz skonfrontować z mocniejszą kartą i pograsz jeszcze w nie które tytuły.Natomiast gry które potrzebują mocniejszy procek jak np Assassin itp w tej rozdzielczości przypocą mocno procesor.W tej sytuacji możesz jeszcze podratować się mocniejszą grafiką do 2060 oszczędzając procesor i grając w rozdzielczości 1440p.
 8. Aha czyli należy płacić ile sobie krzykną,spoko nie mój portfel.Skupcie się nad tym co ważniejsze od kart graficznych bo wszystko zmierza ku nowemu gorszemu systemowi i kontroli nas i długo jeszcze nie zobaczycie w odp cenach karty graficzne. https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/
 9. FE - 2.359,00 ZŁ Kolego nawet jeśli kupował bym na dłużej to wszystko ma pewne granice,ty je przekroczyłeś wydając za gigusia 3070 - 3600zł tłumacząc się,że nie kupujesz sprzętu na 2 lata przepłacając o 1200zł z autorskim chłodzeniem 🤣 to nie zły z ciebie desperat 😆 Nie koniecznie.Znajomy ma od premiery odkurzacz i patelnię do jaj gtx 480 do tej pory,policz ile działa 🙂 -z tym najlepszym to się machnąłeś o dwa modele 3080 i 3090 😉
 10. ale ty sobie głupim dyskiem komplikujesz życie,żeby to jeszcze było coś ważnego ale zdjęcia do których wystarczy cokolwie wybierzesz.
 11. Nie do zdarcia bo sam mam taki 20lat i zero błędów WD1600JS-00NCB1 ale znowu ta pojemność 🙂 Zewnętrzne polecam Toshiba Canvio Basics 2TB USB 3.0
 12. No i mój nowy pomysł się sprawdził.😀 wygląda jak nowy 👌
 13. Chcę zachować oryginalną strukturę powierzchni łącznie z logo firmy a papierem wodnym zrobię istną gładź w dodatku będzie nie wygodnie manewrować między heat pipe.No nic spróbuje jeszcze jednym ze swoich pomysłów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.