Jump to content

lws

Stały użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About lws

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lws

  Jaki rx 5700xt

  Chyba ominąłeś słupek z dB 🙂 Odpowiada ci,bierz.
 2. lws

  Jaki rx 5700xt

  Bo mam ku temu powody. Test kart 5700XT masz multum tylko wiedz,że u ciebie może być inaczej z temp. i głośnością.
 3. lws

  Jaki rx 5700xt

  GPU od AMD nikomu nie będę polecał bo wiem co sam przechodziłem i nie jest to tylko problem softwarowy,mnie osobiście nie bawi ta loteria pełen przygód z kartami od tego producenta.Kup sobie w takim razie RTX 2060 SUPER a jak uparcie stoisz przy 5700XT to odnośnie temp. takie kwestie jak typ obudowy i jej przeciągu w środku nikt nie będzie zgadywał. W cenie 2300zł masz 2070 SUPER JetStream i czasem warto dołożyć niż kupić gniota którego sam podrzuciłeś w linku.
 4. lws

  Jaki rx 5700xt

  2070 SUPER jest lepszy to raz a dwa DLSS 2.0 zwiększa dodatkowo wydajność RTX-ów a tym samym wydłuży żywotność gpu Turing na rynku.
 5. lws

  Jaki rx 5700xt

  Dołóż i kup sobie RTX 2070 SUPER będziesz bardziej niż zadowolony i niech cię nie kusi tańsza propozycja od AMD.
 6. lws

  RTX 2060 pobor mocy

  Do tego zasilacza możesz podłączyć 2060super / 8600K i kręcić wszystko łącznie z ram i nic mu nie będzie.
 7. Jemu chodzi o dyski a nie kartę graficzną. Jeżeli użyjesz 2x ssdM2 to ci wyłączy SATA3 bodajże 2 - zobacz w instrukcji. Jeśli masz Asmedie A-1 , A-2 to nic nie wyłączy jak tylko obniży prędkość wybranych SATA3
 8. lws

  EVGA RTX 2070

  Też mnie to dziwi.Sprawdziłeś może miernikiem czy zasilacz trzyma napięcia w normie? jak nie to sprawdź z czystej ciekawości bo wierzyć mi się nie chce,ze powodem jest zasilacz.
 9. lws

  EVGA RTX 2070

  Zasilacz? można wymieniać każdą cześć,opisz dokładnie co zrobiłeś jak doszedłeś do tego.
 10. lws

  EVGA RTX 2070

  Zrobiłeś wszystko i więcej szkoda szukać,reklamuj kartę.
 11. lws

  EVGA RTX 2070

  Czy twój problem jest podobny do tego : Spróbuj panel sterowania,opcje zasilania na zrównoważone a działanie przycisków zasilania odhacz szybkie uruchamianie,uśpij i hibernacja (restart). Sprawdź również tryb aktywny i napisz jak jak zachowują się wentylatory.Najlepiej gdybyś nagrał krótki materiał z problemem,bardzo dużo jest podobnych problemów z wentylatorami i nie każde kwalifikują się od razu na serwis.Może być tak że kontroler wentylatorów wariuje ale chcę sprawdzić tryb aktywny najpierw,sprawdź to i napisz jak działa. Co do twojego pytania,płyta tj pisałem nie ma nic wspólnego z wentylatorami na karcie graficznej.Karta dostaje zasilanie a ta steruje sobie wentylatorami.Nie spotkałem się nigdy żeby płyta główna ingerowała w chłodzenie gpu. To że idzie w dolnym slocie na razie to obserwuj bo może to być loteria.
 12. lws

  EVGA RTX 2070

  Slot niżej nie ma nic wspólnego z wentylatorami karty gdyż te są podłączone do płyty GPU.Ale obserwuj co dalej. Co to za model karty i czy ma tryb chłodzenia pasywnego?
 13. lws

  EVGA RTX 2070

  Do karty graficznej zainstaluj od EVGA https://www.evga.com/precisionx1/ ustaw wentylatory (krzywej) i obserwuj zmiany Jeżeli będzie bez zmian zrób format jak i to nie pomoże to reklamuj kartę,ale moim zdaniem krzywa ustawiona w.w programie powinna pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.