Skocz do zawartości

KULIczek

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia KULIczek

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Dzieki wielkie Zabuza bo sporo mi pomogles i wyjasniles :) Ostatnie pytanie zanim zamowie sprzecik. Czy kojazysz cos lepszego od tego Asusa DSL-AC88U ac 3100?
  2. Co to jest bounding w routerze bo nie moge nigdzie znalezc informacji na ten temat. Ogolnie potrzebuje 2 portow lan. (Jeden do NASa a drugi do PC, reszta leci po wifi) I w przyszlosci nie planuje tego zmieniac. Rozumiem ze ten mikrotik to fajny sprzet i bardziej przyszlosciowy ale jak wspominalem nie bardzo chce rozwiazania z modemem + routerem w bridge tym bardziej ze ten Asus jest na tyle dobry ze transfery wewnatrz sieci beda fajne jak juz wspomniales. Czemu mozna kupic router np AC5300 i wiecej a modemy max jaki widzialem to ac 3100? NIe bardzo rozumiem czy tak ciezko producentom zrobic modem na "wypasie". Jaki jest najlepszy modem aktualnie dostepny w tym momencie? (zalozmy ze cena nie gra roli). Chodzi mi o stabilnosc jak i transfery wewnetrzne po WIFI. Nie znalazlem nic co ma wiecej jak ten asus ac 3100.
  3. No wlasnie problem taki ze dostawca nie zaopatruje mnie w sprzet (co akurat mi nie przeszkadza). Nie chcialem miec 2 "puszek" tylko jedna. Warto kupic tego asusa co posiada modem dsl w jednym czy odczuje duzy przyrost tranferow w sieci jak uzyje zwyklego modemu i dobry router w "bridge"?
  4. WItam serdecznie :) Mam kilka pytan odnosnie budowy mojej sieci w nowej lokacji. Obecnie mieszkam w UK i w nowym mieszkaniu bede podpiety pod internet adsl 80/20mbit W sklad sieci wchodza: 2xPC 1xLaptop 3xtelefon 1xNAS. Jaki jest aktualnie b.dobry modem adsl do wyboru? (zastanawiam sie nad Asusem DSL-AC88U ale opinie nie zachwycaja). Czy lepsze jest kupno taniego modemu i do tego jakis router ac5300? Zalezy mi na dobrych transferach wewnatrz sieci (filmy 4k z NASa) jak i bardzo duzej stabilnosci sieci.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...