Jump to content

leven

Stały użytkownik
 • Content Count

  1984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

leven last won the day on August 25

leven had the most liked content!

Community Reputation

85 Dobra

About leven

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday June 22

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9874 profile views
 1. Poczekaj do ampera, bo to już nie długo, a masz potężną kartę.
 2. Widocznie Vcore jest na manual, a taktowanie na automat. Zapisz sobie obecny bios w profilu biosu i zresetuj go. zobacz, jak się zachowuje Vcore i taktowanie na fabrycznych ustawieniach biosu.
 3. Autor... grałeś kiedyś na TV poprzez HDMI ? Mam obecnie Samsunga TV 49" i używam go jako TV + monitor do PC - na raz nie da się, dla tego na pilocie TV przełączam się z TV na PC. Pomyśl o takiej możliwości, bo obraz w obecnych TV jest lepszy, niż w monitorach za 5K z 2015 roku. Jak masz możliwość, sprawdź.
 4. Jest sporo czynników na wpływ wydajności nośników. Wrzucanie porównań do jednego wora jest pomyłką. Wystarczy inna płyta główna, pamięci RAM, procesor, system (kompilacja) itd. i będzie inny wynik. Nie mówiąc, czy dysk jest już z systemem, czy jest oddzielny. U mnie MP510 480GB jest jedynym dyskiem w komputerze i na partycji "C" 50GB jest WIN10 64 PRO + druga partycja - reszta dysku - "D" na gry/dane. AS SSD:
 5. Mikrofon masz w kamerce, czy masz osobno ? Pytam, bo można ten dźwięk znaleźć przystawiając mikrofon do odpowiednich miejsc na płycie lub grafice. Może to zasilacz cyka ? Po wyjęciu grafiki odciążasz zasilacz i może dla tego dźwięk ustaje.
 6. Używałeś programiku od MS aktualizujący system zamiast WU ? https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445 Pobierasz, uruchamiasz i aktualizujesz system do najnowszej wersji. wybierz aktualizację/instalację z zachowaniem wszystkich danych.
 7. Takie grube ? Jesteś pewny, że ich grubość jest właśnie taka, jaką podałeś ? Pytam, bo jak założysz za grube, to coś może z chłodzenia nie spasować. Termpady od 3M są OK.
 8. Termopad po zdjęciu chłodzenia będzie spłaszczony, a to nie jest OK. On ma się ukształtować do półprzewodnika i wypełnić szczelinę, dla tego lepiej, żeby był nowy. Na Allegro kupisz.
 9. https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
 10. System zaktualizuj do obecnej wersji, jeżeli nie jest. Zaktualizuj DX pobierając i uruchamiając mały pliczek: link niżej Restart komputera i napisz co jest grane.
 11. Wystarczy, tylko wyszlifuj te rysy na stopce i nałóż porządna pastę np. Gryzli Cryonaut lub Gelid Extreme
 12. A jak u Ciebie wygląda sprawa z zegarem systemowym ? Pobierz programik i pokaż: https://www.sendspace.com/file/05ksoe W programiku kliknij na "set timer" Curent powinien wskoczyć na minimum, czyli 0.5 ms. Programik zminimalizuj. Teraz zagraj i napisz czy coś pomogło.
 13. U mnie karta ma DVI, za to TV nie :P Ja tego na obecnym sprzęcie nie obejdę. Musiałbym kupić monitor z DVI/DP ale nie kupię za 1500 zł 49" monitora w 4K VA.
 14. VA maja ładne kolory. Mam obecnie zwykły TV Samsung 49" 4K i jak uruchamiam np. Wiedźmina3 lub zwykłego Borderlandsa2 to mam opad szczęki. Samsungi robią dobre monitory/TV.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.