Jump to content

leven

Stały użytkownik
 • Content Count

  2053
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

leven last won the day on January 22

leven had the most liked content!

Community Reputation

93 Dobra

About leven

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday June 22

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10435 profile views
 1. Pobierz "węża" i pokaż. http://www.softnology.biz/files.html Przykład:
 2. Spróbujmy wgrać bios z bazy: https://www.techpowerup.com/vgabios/ Flasher odpowiedni ? https://www.overclockersclub.com/guides/how_to_flash_rtx_bios/
 3. Wgraj oryginalny bios. ETH używa kontrolera pamięci i samej pamięci karty. Ustawienie poboru mocy i mh/s zależy od użytkownika i oczywiście karty.
 4. Użycie GPU 99% - tak ma być. Na RTX 2060 były takie same ustawienia sterownika Nvidii i w grze ? V-sync w sterowniku Nvidii ustawiony na Fast ? - tak go zaznacz i zatwierdź. W grze wyłącz V-sync.
 5. Podmień plik "profile" w folderze w zainstalowanym AF https://www.sendspace.com/file/7xbxl7 Proszę jeszcze raz dać monitoring. Sterownik Nvidii nie masz czasem na AAx8 ?
 6. Pokaż co wyświetla GPU-Z. Bios wgrany dotyczy karty ? Monitoring z Hwmonitora też byłby mile widziany.
 7. Pokaż monitoring użycia CPU i GPU w jakiejś grze. Afterburner ma OSD. Przykład:
 8. No przecież używki są od 700zł do ceny kosmosu: https://www.olx.pl/oferty/q-gtx-1060-6gb/?search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc
 9. 1060 6GB szukaj. Tylko co najmniej dwa wentylatory, bo jeden będzie za głośny - w końcu 120 Wat jakoś trzeba oddać.
 10. Nie pendrive. tylko pamięć RAM :) Patrząc na testy, 3600MHZ CL16/16/16/30/300 CR2 jest już takim minimum, a zarazem bardzo przyzwoitym timem. U siebie na 8700 nonK mam 3866MHZ CL16/16/16/30/300 CR2 i jest przyzwoicie. 4000MHZ przy CL19 będzie wolniejszy, czyli walczyć o co najmniej 3600MHZ z jak najniższym CL.
 11. No i teraz pingowanie poproszę. Szybkość łącza OK.
 12. Pokaż wynik z speedtest: https://www.speedtest.pl/ Mój przykładowy wynik: https://www.speedtest.pl/wynik/281640208 A po teście otwórz CMD i wpisz komendę: ping 192.168.0.1 i klik Enter. Do Twojego rutera zostaną wysłane pakiety i otrzymasz ich odczyty. 1ms jest najlepszą wartością. Jeżeli ten test będzie zgłaszał więcej niż 1ms, to podmień kabel internetowy z komputera do rutera/modemu. Można tez zaktualizować sterownik LAN do Twojej płyty głównej - w sumie to podstawa. To dotyczy połączenia komputer -> modem/ruter i powrót. Teraz w CMD wpisz komendę: ping www.goo
 13. Jak wyżej... GTX1080 nie może być nowy, bo już go nie produkują, ale może to być leżak sklepowy co powinno być opisane w aukcji sprzedającego. Tak czy siak kartę należy sprawdzić w GPU-Z i porównać z innymi tego producenta, oraz przetestować w programach obciążających zwracając uwagę na temperatury, jakość obrazu, RPM wentylatorów, itp.
 14. Nowy kontroler Phison E12S jest opisany na tabliczce znamionowej dysku, więc nie powinno być problemu z jego odczytaniem przy zakupie osobistym. W sklepie internetowym trzeba spytać sprzedającego, co jest napisane na tabliczce znamionowej dysku i podjąć decyzje. Oprócz zmiany kontrolera na gorszy, zmieniono też pamięci z Toshiby TLC na Micron QLC = to się nazywa postęp technologiczny :E Dodam tylko, że oprócz ADATA zmiany dotyczą też Corsair model MP510. Trzeba uważać na te zagrywki producentów niestety.
 15. 700 funtów na nowy blaszak ? Monitor też wchodzi w ten nowy zestaw ? Mogą być używane części ? W jakim sklepie chcesz składać komputer ? Co będziesz na nim robił ? Podaj podzespoły, które muszą zostać kupione, bo jak oddasz obecny komputer rodzicom, to nic nie zostanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.