Jump to content

Mexter

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Mexter's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Znalazłem bardzo ciekawy temat: MAKING A DECENT HI-FI POWER SUPPLY FOR XONAR ESSENCE - Head-Fi.org Community Xonar Essence STX Max power draw is 20 Watts usually less. Current requirments with or without amp +5V 620mA +12V 250mA
 2. Proszę jeszcze o twoją wypowiedź czy nadaje się to mr8 do systemu stereo w celu słuchania muzyki? Wiem, że są to monitory studyjne a te przeważnie mają wzmocnioną górę i basy i nie każdemu może przypaść do gustu ich brzmienie. Myślisz, że warto kupować te mr8 zamiast jakiś kolumn z przeznaczeniem do grania w podobnej cenie? Mowa oczywiscie o ustawianiu w moim 14m^2 pokoju :)
 3. Też się napaliłem :o Nie wiem czy nie warto może kupić na razie jednego mr8, i dozbierać kasę do drugiego :) Co najwyżej posłucham jakiś czas jednego mr8, albo dojadę solo 6c. I tak pewnie jeden monitor mr8 dwa razy lepiej zagra od stereo z solo 6c :)
 4. Dużo recenzji czytam w języku angielskim i tam częstym słowem pod pc audio i kartami dźwiękowymi znajduje się dobry zasilacz. Może nie bez powodu radzą się w niego zaopatrzyć? Patrząc prawdzie w oczy taki xonar essence musi być podłączony przez molex, a po kilkudziesięciominutowej pracy jest naprawdę cieplutki jak naleśniki z patelni. Po prostu nic o tym nie piszą a ja jestem ciekaw jak to się ma z tym poborem mocy. Logiczne dla mnie, że jakaś sb audigy która jest wafelkiem w porównaniu z taką esi julią czy xonarem essence pobiera mniej mocy, ale zastanawia mnie to, o ile... ?
 5. Szukałem długo i nie znalazłem informacji, ile w czasie pracy taki xonar essence może zużywać mocy. Orientuje się ktoś w jakich granicach się mieści "spalanie" tej karty :P Ciekaw jestem również jak się ma to w stosunku do innych kart. Xonar esence ma dobry wzmacniacz słuchawkowy więc na pewno jest różnica w porównaniu z np xonar d2 :) Takiego tematu jeszcze chyba nie było :)
 6. Witam. Poszukuję jakiś głośników / kolumn stereo, które będą grać z komputerem. Cena : do 1300złotych Pokój: 14metrów kwadratowych Aktualnie posiadam Microlab Solo 6c i mi nie wystarczają ze względu na uciążliwą górę i średni bas. chciałbym coś ze zintegrowanym wzmakiem. Liczę na pomoc w temacie.
 7. Witam wszystkich. Czy do pokoju o powierzchni 13.7 m^2 Solo 7 będą odpowiednie, czy kierować się raczej ku 6c? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...