Jump to content

audioholiq

Stały użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About audioholiq

 • Rank
  Uczestnik
 1. Witam szukam słuchawek dousznych jakiś mega wytrzymałych, bo w ciągu 6 miesięcy załatwiłem 3 komplety miedzy innymi AKG i oryginalne słuchawki noki 5800XM trzecich nie pamiętam we wszystkich przerywał się kabel izolacja zostawała cała, ale w środku włókna miedzi się przerywały, co polecacie z własnego doświadczenia, bo tylko tak można znaleźć coś porządnego, na markę niema, co liczyć te kabel teraz taki szajs robią, że śmiać się chce troszkę izolacji i 3 włókienka miedzi i to ma wytrzymać trudy codziennej drogi do pracy, z jakich słuchawek korzystacie i jak długo? Pomocy!
 2. Hanna - 5/10. Film znośny dużo scen walki ciekawie wyglądających, lecz mało realistycznych nastolatka załatwia agentów CIA fajna muzyka podkręca akcje, polski akcent w filmie bardzo przekonująco odegrana rola Cate Blanchett PS. Film ma ukryte przesłanie dla miłośników pewnego polskiego serialu można nawet rzec, że ta produkcja powinna się nazywać M Jak Miłość ½ a Hanna to dobrze znana polskim widzom Hanka Mostowiak daje do myślenia.
 3. Unknown - 7/10. Film naprawdę godny polecenia jest w nim spisek pościgi samochodami kilka bójek strzelanin i koleś bez tożsamości, czyli troszkę zamieszania i to wszystko na starym kontynencie w zimę, co mi się bardzo podoba.
 4. Raczej mało gabarytowe max dwie życzy, bo czytałem, że trzepią strasznie tylko jadę w parę osób i oni też mogliby coś zabrać myślałem raczej o produktach z pod znaku jabłka
 5. Tak jak w temacie jadę na wycieczkę do USA w parę osób no i mogę coś przyciągnąć za wielkiej wody no i tu przydałaby się pomoc zacnego grona formowniczy od razu podkreślam, że jestem noga, co w tej chwili jest na topie z tych gratów, więc proszę o konkretne strzały.
 6. Life Cycles - 9/10 film o rowerach mało atrakcyjny temat ale wykonanie jest genialne zdjęcia wykonane perfekcyjnie muzyka świetnie dopasowana jestem pod wielkim wrażeniem jak pięknie można ukazać egzystencje człowieka natury i maszyny jaką jest rower zalecam wersje 1080p i oglądanie tego na tv gorsza jakość zniczy kwintesencje tego filmu .
 7. Witam i potwierdzam te buty są wyśmienite jedyna wada to odklejające się noski, ale to dopiero gdzieś po półtora roku albo po niedosuszeniu butów po przemoknięciu, ale ten defekt łatwo naprawić mam je już 2 lata i na razie podklejałem jeden z czterech czubeczków. Żółte wstawki łatwo się myje delikatnie szczoteczką z mydłem nitkę żółtą też jedyne, na co trzeba uważać to te wstążeczki po bokach żeby ich nie atakować szczotką, bo się posiepią. Cena iście zbójecka jak za tak dobry towar od 160zł do 212zł na allegro jak na razie ciągle używam tych butów, bo nie są zniszczone i niema sensu ich zmieniać jak będę zmieniał to może coś takiego? http://www.allegro.pl/item657437781_buty_t...nestars_f1.html ALPINESTARS F1 jak ktoś ma to niech się wypowie
 8. Proponuje od razu zmienić siodełko rekreacja = małe tępo, co wydłuża czas przejażdżek, co negatywnie odbija się na pośladkach
 9. http://www.rowerymerida.com.pl/czesci_grup...r=35&id=320 http://www.rowerymerida.com.pl/czesci_grup...r=35&id=319
 10. Witam mam zamiar kupić rower w przedziale cenowym 1200 do 1500zł, co kupić jeżdżę główni drogami asfaltowymi czasami w las skręcę, ale wytyczonymi drużkami niema tam żadnych skrajnych warunków Jaki rozmiar ramy? Jak dla mnie 175cm Coś takiego wykopałem z netu ludzie mówią, że warto. http://www.allegro.pl/item586644324_rower_...s_sub_20_v.html http://www.allegro.pl/item600189613_kross_...super_cena.html
 11. Witam wczoraj byłem w urzędzie celnym złożyłem wszystkie papiery opłaciłem naliczoną mi stawkę akcyzy +17 zł opłaty skarbowej, zaniosłem mu polecenie przelewu a on mi kazał się zgłosić w piątek, ale poco czy w piątek dopiero dostane te „potwierdzenie przyjęcia akcyzy”, bo nie wiem czy z tym poleceniem przelewu mogę iść do skarbówki. Może ktoś już to przechodził to mi to wyjaśni?
 12. audioholiq

  Crysis: Warhead

  Crysis Warhead Teaser Trailer (HD) Co o tym powiecie?
 13. audioholiq

  F1 Sezon 2008

  Chyba nie rozumiesz to jest wyścig tam nigdy nie wiadomo, co się stanie na tym to polega jest wiele czynników, które wpływają na siebie i czynią ten sport tak ciekawym, że oglądają go miliony a coś takiego mogło zdarzyć się każdemu tu masz przykład ja podobny błąd popełnia siedmio krotny mistrz świata w 2004
 14. audioholiq

  F1 Sezon 2008

  Albo po prostu nie zwróciliśmy uwagi zajęci walką: BMW Sauber, Renault, Ferrari i McLaren, zapomnieliśmy, jakim potężnym i doświadczonym timem jest Williams, który był pięć razy na podium klasyfikacji konstruktorów w latach 90 może podźwiga się z niełaski, w jaką popadł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.