Jump to content

airborne82

Stały użytkownik
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

airborne82's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. GRID - PS4 Day One Edition ( NOWA ) vs Ultimate Edition ( UŻYWANA ). Mam w planach zakup GRID-a na PS4. Nie gram online, w związku z tym mam zapytania, zwłaszcza do osób które grały w tą gre. 1. Dodatki do Ultimate Edition są aktywne gdy nie gramy online? 2. Dodatki do Ultimate Edition są w formie kodów DLC? I przez to w wersji używanej mogą być one już wykorzystane? Czemu taka rozbieżność w wyborze? Ze względu na cene, staram się nie wydawać za dużo na gry ( chyba że są tego warte ) stąd w wersji DOE za 40 zł mam nową wersje, gdzie UE z trudem wychacze za tyle ale używaną ( nowa to koszt lekko ponad 100 zł i to też musiałbym szukać, za dużo dla mnie )
 2. Mam PS3, mało co która gra ma konieczność u mnie instalacji.
 3. A no chyba że tak...
 4. Wiem. Do tego te gry zostaną ze mną, więc w razie nie trafionego tytułu nic z tym nie zrobię. A w razie wyłączenie serwerów za np 10 lat nie pogram ( było na YT poruszane w kwestii gier digital ), a tak to wersje na płytach odpalam kiedy chcę, bez konieczności pobrania zawartosci na dysk, co najwyżej pobranie aktualizacji.,
 5. No własnie. Bo mimo wszystko wydatek 1100-1200 zł za Pro jest dla mnie jeszcze do akceptacji, gdzie za PS5 musiałbym wydać ponad drugie razy tyle. Do tego musiałbym i tak grać tylko w gry na PS4 bo mało gier typowo dla PS5, dopiero z czasem wyjdą ale zanim stanieją troszku potrwa. Do tego czasu to i odłożę, konsole wyjdą w większej ilości, unormuje się cenowo, gier wyjdzie multum, rynek wtórny będzie... I jeśli mi sie granie nie znudzi to wtedy i PS5 kiedyś tam wleci.
 6. Offtop ale mimo to w temacie, więc nic nie szkodzi :)
 7. Dla mnie warto brać PS4 nawet pro bo : CENA konsoli : 1100 zł vs 2000 zł ( dla mnie to spory wydatek ) CENA gier : na PS4 mam całą mase dalej dobrych gier do ogrania w które na PC nie miałem jak grać i są tanie na rynku wtórnym, gdzie wersje digital z z 2x razy droższe ( 30-40 zł vs 70-80 zł za digital wersje gry ) WYMIANA : gra na płycie mi się znudzi lub nie przypadnie do gustu to mogę ją wtedy odsprzedać, wymienić. Z wersją digital tego nie zrobię. pakietem gier z PS4 w PS Plus - Tak czytałem o nim, tylko nie wiem czy trzeba miec doładowanego PSPlusa by miec do nich dostęp? Zresztą tak jak wspomniałem, cena konsoli + konieczność kupowania wersji droższych digital mnie nie cieszy. Więc jeśli by mnie PS5 interesowało to tylko w wersji z napędem, a to koszt jeszcze sporo sporo większy... kiedyś kupię, za lat 3-4 jak stanieje, będzie bardziej dostępny, więcej gier na niego wyjdzie. Póki co skoro jest w co grać to BIORĘ PS4.
 8. ok 200-300 zł, więc chyba nie tak duża oszczędność. Musiałbym dokładniej sprawdzić ceny Slimek jakie są w sklepach z używanymi grami na gwarancji ( minimum 1 m. )
 9. Wiem o tym, dlatego zakup robię w sklepie z używanymi konsolami które w kilku ilościach mam na miejscu. Omijam OLX, zaś allegro tak średnio. Przy PS3 mogłem sobie pozwolić na OLX bo osoba która sprzedawała konsole byłą z mojej bliskiej okolicy ( fartneło mi się bo akurat tez w tej wersji którą szukałem )
 10. Da i nawet nie tyle co gwarancje rozruchową, ale w wielu wypadkach na 1 miesiąc, a niektóre nawet na pól roku ( tylko musze tutaj poszukac )
 11. W sumie jeszcze taka myśl... Czy jakieś gry na PS4 ( wyjątek Cyberpunk ) mają problem z działaniem na zwykłej wersji PS4 ( Slim , nie Pro )? Czy jest sens dokładać do Pro nie mając TV 4K? Róznice cenowe bierzcie względem używanych konsol ( nie wiem po ile teraz zwykłe PS4 chodzi, bo skupiałem się na PS4 Pro )
 12. Z tymże ja będę brał używaną. W sklepie z używanymi grami i konsolami.
 13. Przymierzam się za jakiś czas do zakupu PS4 w wersji Pro. Czy tak jak to było w PS3, też są lepsze i gorsze wersje wedle CECH? Jeśli tak to na której się skupiać a która unikać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.