Jump to content

Niezły Apacz

Stały użytkownik
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Days Won

  2

Niezły Apacz last won the day on July 11

Niezły Apacz had the most liked content!

Community Reputation

49 Pozytywna

About Niezły Apacz

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Interior

Recent Profile Visitors

5695 profile views
 1. Taka płyta od Asusa ROG Strix B550 I Gaming posiada kartę 2,5Gb ethernet,tylko czy warto płacić za nią tyle kasy. Zastanowiłbym się raczej nad kartą sieciową oferującą 2,5Gbit/s.
 2. Podobnie jak pozostałe karty, zerknij na testy,zobacz na yt.
 3. Z najtańszych to np TP-Link Archer C6,drożej np Asus RT-AC 1200G+.
 4. To zależy jakiego masz długiego kciuka.Ja posiadam właśnie tą myszkę i mi nie przeszkadza.Bardziej nie mogę przyzwyczaić się do kółka,chodzi prawie bez oporu,choć tu jest przełącznik aby zmienić tryb na opór.
 5. W cenie do 300 zł kupisz np myszkę od Logitecha G502 Hero,SteelSeries Rival 310,z tańszych np coś od DreamMachines DM. Przed zakupem warto,jak masz możliwość sprawdzić w sklepie,czy będzie odpowiednio leżeć w dłoni.
 6. Nie ma potrzeby zmieniać zasilacza.W razie wątpliwości zerknij na testy karty wraz z zestawem testowym.
 7. Noctua NF A15 mogę polecić,sam posiadam,raz że dobrze wyposażona to i długa gwarancja. Zerknij jeszcze na wentylator od be quiet Silent Wings 140mm https://www.ceneo.pl/46789705 ,tu również cicho i dobre wyposażenie,lecz krótsza gwarancja.
 8. Zerknij na taki rozdzielacz http://www.angela.pl/p5352,aab-multiconnector-c12.html ,tu możesz spokojne podpiąć 4 wentylatory.Na napięciu 5V obroty będą niższe.
 9. Jeśli posiada grafikę w procesorze to podłączyć na chwilę,odinstalować pozostawione sterowniki przez DDU.
 10. Oczywiście może być,to wskazuje parametr C1. Poszukaj coś na temat jak te parkowanie głowic wyłączyć.
 11. Parametr C0 oznacza nieprawidłowe zamknięcie systemu,brak chwilowego zasilania.Z każdym następnym przypadkiem będzie rósł.
 12. Ten aktualizator jest dość często plecany i aktualizowany.,można spróbować. Przed instalacją wyłącz opcje,podane pod programem w UEFI.
 13. Witaj Zintegruj nowe sterowniki z płytą instalacyjną Windowsa,tzn dodaj do płytki sterowniki od USB 3.0 i xHCI .Poradniki są na necie.
 14. Dzięki za linki. Co do przycisków na topie,to Fractal Design ma zrobione tak jak mi odpowiada,zresztą be quiet! też.
 15. Witam Szukam obudowy do 300zł.Interesują mnie modele z włącznikiem na froncie lub una topie,to samo tyczy się portów USB 3.0 lub 3.1.Szerokość maksymalna 210mm,wyciągane śledzie ,niekoniecznie musi być tzw piwniczka .Blach za cienkich to też raczej nie chciałbym.Kolor obojętny czy to będzie czarna czy jasna.Znajdzie się coś ciekawego w podanej kwocie czy dołożyć następne 50 zł. Obudowy np Phanteksa mają zbyt mocno umiejscowione przyciski,więc odpadają,szkoda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.