Jump to content

Niezły Apacz

Stały użytkownik
 • Posts

  471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Niezły Apacz last won the day on March 13

Niezły Apacz had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Interior

Recent Profile Visitors

6481 profile views

Niezły Apacz's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

52

Reputation

 1. Witam Nie, mi nie raz spadła i wszystko działa.
 2. Przy podobnych parametrach,kupuj tańszy model.Porównaj sobie testy pomiędzy tymi nośnikami.
 3. Popytaj się znajomych,czy ktoś nie ma odpowiedniej płyty i czy nie sprawdzi,ewentualnie można podejść do jakiegoś sklepu komputerowego i tez się zorientować.
 4. Witam W pierwszej kolejności,to należałoby zaktualizować BIOS,a dopiero potem zmienić procesor.Jak masz jeszcze stary procesor to zamocuj go z powrotem i zaktualizuj ten BIOS,następnie możesz przełożyć komponenty na nowe. Co do grafiki,to będzie wykrywana jako PCI-Ex v3.0 x16.
 5. Witam Jeśli chodzi o mocowanie zasilacza,to lepiej wentylatorem w dół z racji dość wysokich stopek na których jest obudowa.Dodatkowo masz filtr pod obudową,który zapobiega wciąganiu kurzu.
 6. Jak bardzo Ci zależy na obecnym numerze,to rozważ przeniesienie numeru do innego operatora na kartę. Wtedy doładujesz konto i dalej będziesz mógł korzystać z telefonu. Oferty dużych operatorów są mówiąc krótko nie za ciekawe,lepiej skorzystać z tych mniejszych. Zobacz jeszcze tutaj https://android.com.pl/news/417665-rok-waznosci-konta-plus-promocja-koniec-kiedy/
 7. Jak zależy Tobie na szybkiej sprzedaży,to daj cenę niższą niż na w/w portalach.Możesz np na początek obniżyć cenę o 50 zł,jak nie ma odzewu to wtedy musisz opuścić więcej.
 8. Co do obudowy,to szukaj testów i patrz na temperatury.W tej obudowie będzie dosyć ciepło,nie jest przewiewna na plus trzeba zaliczyć że będzie w miarę ciszej. Osobiście wybrałbym np model 5000DX,lub od innego producenta.
 9. Hej Taki kabel można kupić na Amazonie https://www.amazon.pl/COMeap-8-pinowy-zdejmowany-zasilania-modulowego/dp/B07VF887KN
 10. Witam Szukam jakiegoś dysku o pojemności 512GB lub 1TB,może być na pci-ex x4.Wstępnie wybrałem Corsair MP 600 oraz Plextora M10PG. Może jakiś inny dysk warty zakupu? Płyta posiada złącze obsługujące takie nośniki,więc dlaczego by nie skorzystać? Zakupiłem nośnik Kingston KC 2500 1TB.
 11. Zestaw na lga 1700 jest nowszy i może nieco bardziej przyszłościowy,jest też droższy i wydajniejszy.Więc wymiana pociągnie dopłatę. Do tego zestawu karta graficzna RTX 3060Ti będzie odpowiednia,ale jak chcesz zwrócić towar i zakupić nowszy za niewielką dopłatą to djak najbardziej.
 12. Bitdefender może być, F Secure IS.Przejrzyj sobie testy na Av test.
 13. Zanim zakupisz zasilacz poszukaj testów recenzji. Te podane to są bardzo dobre jednostki zasilające,mające bardzo dobre parametry,bogate okablowanie,jak i dodatki.Jedynym producentem który produkuje zasilacze z własnym logo jest tu SeaSonic,Corsair i be quiet! zlecają produkcję innym podwykonawcom (CWT czy FSP a także SeaSonic). Co do okablowania to zwróć uwagę czy posiadają wtyczki EPS 2x8 pin,choć nowe jednostki o tej mocy powinny posiadać takowe.
 14. Mogłeś zrobić zdjęcie socketu z tymi pinami. Dobrze jak byś sprawdził na innych pamięciach.
 15. Zainstaluj Intel Chipset Drivers,i od lanu resztę pobierz przez Windows Update.
×
×
 • Create New...