Jump to content

Niezły Apacz

Stały użytkownik
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Niezły Apacz last won the day on March 30 2011

Niezły Apacz had the most liked content!

Community Reputation

44 Pozytywna

About Niezły Apacz

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Interior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodatkowo masz większy limit do zapisania MX 500 250GB ma 100 TBW a model BX 500 80GB TBW.
 2. Zerknij na Motorola Moto One,w podobnej cenie z opisu ma NFC. Co do testów to zobacz na mgsm,telepolis lub recenzje tych fonów na YT.
 3. Zobacz Asusa Zenfone Max Pro M1,brak NFC. Co do samego NFC to zobacz na stronach z opisem smartfonu,jedni piszą że posiada ,drudzy że nie.
 4. Na 99% będą współpracować. Pamięci od GoodRam nie ma na tych listach a też działają.
 5. Wszystko powyżej 2666MHz to OC,w UEFI masz odpowiednią opcję do OC,wystarczy wybrać odpowiedni profil i go zapisać. Zobacz np na YT OC pamięci RAM, iprofile XMP.
 6. Jeśli pytasz czy podczas startu wentylatory działają z całą prędkością to nie,mają mniejsze obroty.Podczas przeglądania neta, jest całkiem cicho.Dopiero gry potrafią wycisnąć zdecydowanie więcej obrotów i zarazem hałasu i wtedy kartę porządnie słychać.
 7. IMHO zakup MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6GB jest obecnie niezbyt dobry,karta po premierze nowych układów powinna nieco stanieć. Lepszym zakupem będzie,mimo że jest to słabszy model RX570+ 2 gry do wybrania.Gry zawsze można odsprzedać ,wtedy koszt samej karty będzie zdecydowanie niższy.
 8. Jest to telefon ze zwrotu,jeśli chodzi o ten konkretny model to wart zainteresowania.
 9. Ten pierwszy nie ogranicza.ogranicza Pentagram. Musisz wymienić właśnie ten router na coś z portami 1Gbit/s. Co do pierwszego to raczej jedynie dostawca może zmienić na inny model.
 10. Może być inny adres np 192.168.1.xx. Router dodatkowo może mieć hasło założone przez operatora.Dostałeś jakieś dane do routera od dostawcy?
 11. Posiadam GoodRam Iridium Pro 240GB i nie mam żadnych zamrożen ekranu podczas korzystania z tego dysku,a sam dysk jest dość wydajny i dalej jest często polecany.
 12. Pytanie ,czy laptop oraz komórki obsługują pełną n-kę czy ac.Jeśli tylko n-kę to nie ma potrzeby zmieniać routera.Co innego jeśli obsługują.
 13. Jeśli kwota maksymalna 200 zł to np Netis WF2780,a powyżej 200 zł to Asus AC1200G+.Tu masz test Asusa https://www.purepc.pl/sprzet_sieciowy/test_asus_rtac1200g_niedrogi_router_80211ac
 14. Zobacz to http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Co.to.jest.UEFI.czym.sie.rozni.od.BIOSu.i.jak.zainstalowac.Windows.w.komputerze.z.UEFI-poradnik,589/2
 15. Niestety za drogo,chcę się zmieścić do 650 zł,nawet kosztem szybkości tych pamięci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.