Jump to content

Niezły Apacz

Stały użytkownik
 • Posts

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Niezły Apacz last won the day on July 11 2020

Niezły Apacz had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Interior

Recent Profile Visitors

6010 profile views

Niezły Apacz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. Nie każdy zasilacz posiada odpowiednią ilość wtyczek.To samo było wcześniej ,większość płyt posiadała złącze ATX 12V 4 pinowe a nowe płyty już miały złącza 8pinowe.Jak nie robisz OC,to wystarczy tak jak wspomniane podłączenie jednej wtyczki zasilającej procesor
 2. Witam Posiadam pamięci G.Skill DDR4 3000MMz RGB i te pamięci mają podświetlenie od momentu uruchomienia komputera. Co do programu to sprawdź czy nie są wyłączone,jeśli są to wystarczy włączyć.
 3. Wszystko zależy od zastosowania,jeśli na nośniku ma być system,programy,to niech wybierze tańszą opcję.Co do pojemności,to min 500GB powinno wystarczyć spokojnie.
 4. Taka płyta od Asusa ROG Strix B550 I Gaming posiada kartę 2,5Gb ethernet,tylko czy warto płacić za nią tyle kasy. Zastanowiłbym się raczej nad kartą sieciową oferującą 2,5Gbit/s.
 5. Podobnie jak pozostałe karty, zerknij na testy,zobacz na yt.
 6. Z najtańszych to np TP-Link Archer C6,drożej np Asus RT-AC 1200G+.
 7. To zależy jakiego masz długiego kciuka.Ja posiadam właśnie tą myszkę i mi nie przeszkadza.Bardziej nie mogę przyzwyczaić się do kółka,chodzi prawie bez oporu,choć tu jest przełącznik aby zmienić tryb na opór.
 8. W cenie do 300 zł kupisz np myszkę od Logitecha G502 Hero,SteelSeries Rival 310,z tańszych np coś od DreamMachines DM. Przed zakupem warto,jak masz możliwość sprawdzić w sklepie,czy będzie odpowiednio leżeć w dłoni.
 9. Nie ma potrzeby zmieniać zasilacza.W razie wątpliwości zerknij na testy karty wraz z zestawem testowym.
 10. Noctua NF A15 mogę polecić,sam posiadam,raz że dobrze wyposażona to i długa gwarancja. Zerknij jeszcze na wentylator od be quiet Silent Wings 140mm https://www.ceneo.pl/46789705 ,tu również cicho i dobre wyposażenie,lecz krótsza gwarancja.
 11. Zerknij na taki rozdzielacz http://www.angela.pl/p5352,aab-multiconnector-c12.html ,tu możesz spokojne podpiąć 4 wentylatory.Na napięciu 5V obroty będą niższe.
 12. Jeśli posiada grafikę w procesorze to podłączyć na chwilę,odinstalować pozostawione sterowniki przez DDU.
 13. Oczywiście może być,to wskazuje parametr C1. Poszukaj coś na temat jak te parkowanie głowic wyłączyć.
 14. Parametr C0 oznacza nieprawidłowe zamknięcie systemu,brak chwilowego zasilania.Z każdym następnym przypadkiem będzie rósł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.